Skocz do zawartości
dmaniek

dziwne stukanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam paska 2003r, 101 KM, 1.9 TDI. Moje pytanie to: co może być przyczyną stukania w kołach przy skręcie zarówno w prawo jak i w lewo. Stukanie nie jest ciągłe. Występuje tylko przy ruszaniu i skręcając. Jak jadę szybciej i skręcam to nic nie słychać. Czyżby przegłuby? Ale żeby oba na raz?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego przegłuby ja wymieniałem dwa dni temu i mam spokój to jest 2 godziny oba przeguby na parkingu w słoneczny dzień bez kanału

Edytowane przez mr_blant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie drążki, poruszaj kołem to pewnie zauważysz cos podejzanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci stuka gdy skręcasz to na 100% to przegłuby. Dobra marka która produkuje to "SPIDAN".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam umnie tez wystepuje stukanie podczas ruszania na skreconych kolach moze mi ktos podac jaka jest cena nowych przegłubów do Passata B5 1.9 Tdi 115 ps ATJ . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie dobrze, tym bardziej ze nie szaleje autkiem. Czy to można jakoś zdiagnozować. Jaki jest koszt wymiany?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to nie dobrze, tym bardziej ze nie szaleje autkiem. Czy to można jakoś zdiagnozować. Jaki jest koszt wymiany?

Pozdrawiam

 

Na spokojnie posprawdzaj na szarpakach i później w kanale...Z opisu wynika że rzeczywiście przeguby,ale dziwi mnie że obydwa na raz-chociaż takie rzeczy się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy mandżeta nie jest pęknięta. Jeżeli jest to możesz być prawie pewien ,że to przegub. Czy oba? Może słyszysz jeden tylko Ci się wydaje ,że z obu stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mandżety są na pewno dobre bo sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności