Skocz do zawartości
IzzyHool

opony 225/60 R15 na tył do B4

Rekomendowane odpowiedzi

witam przeszukałem forum no ale nie znalazłem nic na temat założenia opon o rozmiarze 225/60 R15. Chciałbym wsadzić takie do Passata kombi na tył. i tu się rodzi pytanie czy oby nie będą nigdzie ocierały i czy wejdą w nadkole? Dodam ze samochód będzie uniesiony ok 3-4 cm w gore jeśli chodzi o tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem przegięcie pały i się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
225/60 R15. Chciałbym wsadzić takie do Passata kombi na tył

 

A po co Ci takie szerokie opony w B4?Chyba tylko po to ,żeby na nie patrzeć ,jak auto stoi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co Ci takie szerokie opony w B4?Chyba tylko po to ,żeby na nie patrzeć ,jak auto stoi...
nie żeby jeździć. Z tego co patrzyłem i przemierzyłem tak pi razy oko to będzie ocierać o wlew paliwa trzeba było by dawać dystanse. W karoserii by się mieściły z ok cm zapasem co sadze ze jest za mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dystanse,jakie ET felgi?z tak szeroką oponą to ja nie wiem co Ty wymodzisz.Zupełnie bez sensu.Jak jeszcze założysz dystans to zapomnij o utrzymaniu auta w koleinach.Ja mam 195 i dystans 30mm i sporo trzeba się natrudzić ,żeby auto nie latało po drodze jak Żyd po pustym sklepie.

 

Daj sobie spokój z takim laczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie to chce zrobić. Po kalkulacji będzie taniej kupić inne opony nic z tymi coś kombinować;/ wiem ze alus ma 6.5'' i chyba by takie opony na styk pasowały lub by nawet nie podeszły. Dzięki za podpowiedz i ukierunkowanie na dobrym torze;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze 225 na feldze 6.5 cala to bedzie wyglądało komicznie za mała felga:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze 225 na feldze 6.5 cala to bedzie wyglądało komicznie za mała felga:S

Dokładnie,ja mam 205 na feldze 6.5 cala i nie wygląda to najlepiej a co dopiero 225... Felga 16 a wygląda jak 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanko, bo za jakiś czas planuję wrzucić 205/55R16 i interesuje mnie jak seryjna zawiecha to znosi, jak z komfortem jazdy i wytrzymałością podzespołów zawieszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności