Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Niedomaga, niedomaga...

Ale jestem już w trakcie uzgodnień z kolegą Grzywa z Forum, więc poczekam.

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pilnie potrzebny kolega z forum z Piły który posiada VAG-a . Proszę o odzew na pw . Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2Witam Mam sprawę do Kolegów z Forum apropo podpięcia auta do kompa , dzisiaj przy większym dodaniu gazu zaświeciła się i znikła mi kontrolka <sprężynka> z komunikatem engine fault workshop za 2 sek ,sprawdziłem tak 2 razy i takie samo zachowanie , dodam ze auto stało pół dnia i pojechałem kawałek do sklepu i z powrotem - o dziwo nic się nie dzieje nie ma spadku mocy itd nie wiem czy to wina mrozów i pogody wole sprawdzić proszę o kontakt jeśli może ktoś pomoc - POZNAŃ

 

---------- Dodano o 22:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:55 ----------

 

:bry2Witam Mam sprawę do Kolegów z Forum apropo podpięcia auta do kompa , dzisiaj przy większym dodaniu gazu zaświeciła się i znikła mi kontrolka <sprężynka> z komunikatem engine fault workshop za 2 sek ,sprawdziłem tak 2 razy i takie samo zachowanie , dodam ze auto stało pół dnia i pojechałem kawałek do sklepu i z powrotem - o dziwo nic się nie dzieje nie ma spadku mocy itd nie wiem czy to wina mrozów i pogody wole sprawdzić proszę o kontakt jeśli może ktoś pomoc - POZNAŃ

Dodam że wymieniłem oświetlenie wnętrza na diody może to być też przyczyną czy raczej nie ? Auto mam od nie miesiąca i jeszcze nie był pod kompem przydałoby się zobaczyć co tam siedzi ?

 

Usunąłem już dwa Twoje posty na ten sam temat!Jeżeli nie ma odzewu tzn.że żaden użytkownik nie ogarnia VAG albo nie ma czasu.Po drugie jutro jest Spot w Poznaniu,możesz przyjechać i spytać na żywo chłopaków. Proste? Mieszkoc

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawy objaw , żarówki nic nie będą z tym wspólnego. Tylko podpiąć się pod VAGa i sprawdzić moduł silnika czy błędu nie ma, a napewno jakiegoś wywali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest pytanie, ktoś z Waszego okręgu dysponuje MPPSem?

 

Mój kuzyn potrzebuje pomocy w 1.8 T APY

Okolice Poznań / Śrem

Jakies info na PRIW bym prosił bo nie chce wam tu syfić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam stacji kontroli pojazdów w Ostrowie Wielkopolskim gdzie dobrze sprawdze auto przed kupnem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwana godna polecenia osoba z VAG'iem. Auto nie pali na wszystkie cylindry. Wymieniłem świece i przewody ale niestety nie to było przyczyną. Nie wiem czy powodem może być jeszcze cewka albo coś innego z działu elektronicznego czy może bardziej z działu mechanicznego. Dlatego nie wiem czy kontaktować się z Grzywą czy bardziej z chłopakami z Gromadzkiej. Fajnie jakby diagnoza nie uderzyła za mocno po kieszeni bo już mam wymianę 2 części które pewnie spokojnie by jeszcze pochodziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ekipa z Gromadzkiej była zbyt zawalona pracą, ale telefonicznie powiedzieli co jeszcze mogę próbować sprawdzić. Auto oddałem do mechanika który znajduje się najbliżej mnie z racji minionych Świąt. Okazało się, że przyczyną była cewka, po jej wymianie auto znów pali na wszystkie cylindry. Zastanawiam się tylko czy nie przepłaciłem za tą usługę... Czy kwota 520zł (w tym ok 200 sama cewka) to mocne przegięcie? Czy raczej normalna stawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 zł za niezbyt skomplikowaną usługę to duża kwota ;)

 

no chyba, że w B5 pół silnika trzeba rozebrać, ale nie wydaje mi się.

 

Nie zajęło im to więcej niż pół godziny. No i nie daj sobie nigdy wmówić, że diagnostyka jest płatna, bo to mu pomaga zdiagnozować usterkę, a nie robi tobie dobrze :P

Edytowane przez truckman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, do którego pijącego forumowicza mogę się zgłosić o pomoc w ogarnięciu rns510 (mapki, j. Polski itp)

Pzd

daniel

dzięki za przeniesienie

Edytowane przez Dpong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość duszyk

Witam,

 

szukam serwisu w Poznaniu, gdzie można podjechać na fachową wymianę oleju w skrzyni DSG, w ASO wołają za to prawie tysiaka... Najlepiej grunwald, lub okolice Dąbrówka, Skórzewo. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość busia5821

Witam, polecam firmę w GÓRA, jak jedziesz do Tarnowa podgórnego. Robiłam swoja turbine godni polecenia,szybko i solidnie. Było to parę lat temu ale działają.

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kleko, zaś w dupę... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kleko, zaś w dupę... :wmorde

:ocochodzi :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś jeszcze dobrego oponiarza z dużym asortymentem w Poznaniu oprócz DIGITO na Wrzesińskiej i Pneuhage?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam taki jeden sklep z oponami, zwie się allegro :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i jest z Poznania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam szybkie pytanie:

gdzie w Poznaniu znaleźć zaworki do alufelg? (wulkanizator nie ma na stanie, chcę sam kupić)

czy te z linka są ok?

http://felgeo.pl/product-pol-5097-Zawory-Wentyle-TR413-AC-4szt-Chromowane.html

http://felgeo.pl/product-pol-5095-Zawory-Wentyle-TR414-AC-4szt-Chromowane.html

Różnią się wysokością, ktoś wie, które są standardowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długość zaworka uzależniona jest od konkretnej felgi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności