Skocz do zawartości
balcerzyk

Jak otworzyć zablokowane drzwi?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam bardzo duży problem.

Mianowicie, jestem na wakacjach 300km od domu i w moim passacie b6 zablokowały się drzwi od strony kierowcy (nie mogę zakładać tematów, a żadnego podobnego o b6 nie znalazłem, więc ew. proszę moderatora o przeniesienie).

 

Mój problem jest o tyle duzy, że nie mogę wejść do srodka auta, poniewaz poprzedni właściciel ustawil opcję otwierania tylko drzwi kierowcy z centralnego zamka. (Pozostałe drzwi otwieraja się przyciskiem po wejściu do środka.)

Po naciśnięciu kluczyka alarm się wyłącza (czerwona dioda nie miga, słychać dźwięk odblokowywania drzwi, a klamka nie reaguje). Po zdjęciu zaślepki od zamka i próbie otwarcia awaryjnym kluczykiem jest to samo. To ewidentnie kwestia klamki.

 

Proszę o szybką pomoc, bo chyba zostaje mi jedynie bicie szyby:( Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mój problem jest o tyle duzy, że nie mogę wejść do srodka auta, poniewaz poprzedni właściciel ustawil opcję otwierania tylko drzwi kierowcy z centralnego zamka. (Pozostałe drzwi otwieraja się przyciskiem po wejściu do środka.)

Zaraz wyślę ci fotę na PW i zrobisz sobie taki sprytny drucik :D

EDIT//

 

Poszły foty :D

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Danek75 ale juz sobie poradziłem:) Przypomniałem sobie, że po dłuższym przytrzymaniu przycisku otwierania otwierają się szyby. Otworzyłem szybę, a reszta to już pikuś. Tak działa stres, że o najłatwiejszych rozwiązaniach się nie myśli.

 

Pozostaje problem nie działającej klamki. Miałem to samo w drzwiach pasażera. Coś tam z linką się psuje. Mechanik naprawił to w 20min.

 

Pozdrawiam i miłych wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności