Skocz do zawartości
kiler1410

karta kredytowa BPH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma ktoś z was kredyt w banku BPH??

jeżeli tak to na 100% dostaliście kartę kredytową do aktywacji z limitem np 7000zł. gdzie można płacic tą kartą i czy można z niej wybrac pieniadze w bankomacie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... nie mam w BPH ale w innym banku. o ile mi wiadomo to jeśli to jest zwykła kredytówka to możesz płacić wszędzie - transakcje bezgotówkowe są za free. jeśli wyjmujesz w bankomacie to płacisz prowizję [u mnie 5% wypłacanej kwoty, nie mniej niż bodajże 50zł!!]. Tak więc z bankomatem się raczej nie opłaca, ale wszędzie indziej możesz płacić - po to jest karta kredytowa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak już znalazłem tranzakcje za free, a jak się wypłaci z bankomatu to od razu odsetki lecą tez bodajże 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdą kartą kredytową można dokonać wypłaty w bankomacie lub przelewu, tylko prowizje są chore. Więc żeby to przeskoczyć wystawiasz sobie aukcję na allegro (z drugiego konta, lub robi to Twój znajomy), kupujesz, płacisz przez allegro kartą i masz środki wolne od %, do opłacenia pozostaje jedynie prowizja za aukcję :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu przelewasz z karty kredytowej na swoje konto - ja mam tak, że mogę powyżej 500 pln przelać na swoje konto za darmo bez prowizji. Poniżej 500 pln są jakieś opłaty. Ogólnie karta kredytowa jest najwięcej oprocentowana - pamiętajcie o tym!!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tak - znajdź inny Bank z inną ofertą i kartą a ten z tytułu omijaj szerokim łukiem bo wcale nie jest tani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności