Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Szukałem w szukajce ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, a mianowicie W moim pasku 4motion przy predkości pow. 100km/h dochodzi dźwięk jakby wyjącego mostu. Coś ala polonez. Hałas znika kiedy zdejmuję nogę z gazu. Czy ktoś wie co to może być? Olej zmieniany regularnie i brak wycieków. Nie depczę auta, jestem raczej grzecznym kierowcą. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie obędzie się bez wyjęcia dyfra i sprawdzenie łożyskowania.

A jaki olej jest zalany? i co ile wymieniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum miał podobny problem winowajca był chyba przegub wewnętrzny ale to gdybanie bo usterek może być wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana oleju co 60 tys wlany mobil nie pamiętam jaki dokładnie.

Przegub raczej odpada. Jeden wymieniałem przy moście.Objawy to między innymi wibracje, stukanie. Tego nie ma tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Kolego Burzyk jak sie ten objaw co dalej ciekawy jestem ... ?? mam takiego samego moim zdaniem to norma 4x4 , interesuje mnie jak automat u ciebie sie spisuje ?? umnie zauwazylem wczoraj jesli przejde na +/- z biegu 2 na 3 szarpie i podswietlaja sie biegi na czerwono po wylaczneniu silnika probie nastepnej bylo ok ! , przy jezdzie na , D " jest ok! auto ma 200 tys nigdy skrzynia nie ruszana ...co myslicie ??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napęd powinien być cichy zarówno przy 50 km/h czy 200 km/h nie powinno nic z nim się dziać tym bardziej "wyć" a może któreś mocowanie jest uszkodzone i wpada w wibracje most i daje takie dźwięki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności