Skocz do zawartości
lukaszcl

Czy warto 38tys/zł za Passata B6 1.9 Tdi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie do was koledzy ,czy warto wydac 38 tys /zł za passka B6 1.9 tdi ,2005 rok105 KM ,sedan ,srebrny ,wersja comfortline-jasny srodek,auto ma oryginalne 80 tys/km ,uszkodzony był błotnik i zderzak .. czy ubezpieczy mi to auto ktos na 38 tys/zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ubezpieczy mi to auto ktos na 38 tys/zł ?

Wiem, że jeżeli przebieg jest powyżej 200 tys. to kwota ubezpieczenia jest zaniżana (w PZU tak jest).

 

Tanio to chyba nie jest...

np. znam to auto:

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-sportline-super-wersja-C19258184.html

i by poszło jeszcze taniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważacie że 38 tyś za b6 to drogo ? hahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no pewnie że drogo 2005 rok, był uszkodzony ,jedynie za przemawia mały przebieg ,moim zdaniem cena żadna rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta a który nie był uszkodzony, według mnie b6 do 40 tyś to padaki, i wątpię że ma te 80 tyś przelotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta a który nie był uszkodzony

Uwierz, że zdarzają się takie.

 

i wątpię że ma te 80 tyś przelotu

Tu się zgodzę. Jakoś podejrzliwie mało. 13 tys. rocznie? Prędzej bym uwierzył, że to 80 tys. jest najechane w jeden rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
ta a który nie był uszkodzony, według mnie b6 do 40 tyś to padaki, i wątpię że ma te 80 tyś przelotu

na serwisie powiedzą który nie był uszkodzony i historyjka też znana będzie wymiany maneli bez tego bym auta nie kupował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyobraz sobei ze sa tacy w niemczech co nawet mniej dieslami jezdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobei ze sa tacy w niemczech co nawet mniej dieslami jezdza

Pewnie tak. Ale dziwie się komuś kto kupuje Passata B6 żeby zrobić 13 tys. rocznie...

 

Co nie zmienia faktu, że cena nie jest atrakcyjna za ten rocznik, a w dodatku coś było uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobei ze sa tacy w niemczech co nawet mniej dieslami jezdza
wiem o tym ale zobacz na mobile ile kosztuje np b5 w tdi z przelotem do 100 tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym ale zobacz na mobile ile kosztuje np b5 w tdi z przelotem do 100 tyś

Rozmawiamy o B6 która ma 6 lat, a nie o B5 która ma przynajmniej 11 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiamy o B6 która ma 6 lat, a nie o B5 która ma przynajmniej 11 lat.
co za różnica, b5 z przelotem do 100 tyś może i 50 kosztować, to b6 tym bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co za różnica

Taka różnica, że trudniej jest znaleźć B5 z przelotem do 100 tys. niż B6, a więc cena B5 będzie bardziej odbiegała od średnich cen B5, bo jest mniej takich samochodów z przebiegiem <100 tys. niż Passatów B6.

 

---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:45 ----------

 

b5 z przelotem do 100 tyś może i 50 kosztować,

Pokaż mi takie ogłoszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokaż mi takie ogłoszenie.

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=128705369&pageNumber=9&__lp=27&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&minPrice=50000&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2001&maxConstructionYear=2005&tabNumber=2

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=144877212&pageNumber=16&__lp=27&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&minPrice=50000&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2001&maxConstructionYear=2005&tabNumber=1

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=2408503&pageNumber=22&__lp=27&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&minPrice=50000&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2001&maxConstructionYear=2005&tabNumber=1

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=138256421&pageNumber=2&__lp=27&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&minPrice=50000&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2001&maxConstructionYear=2005&tabNumber=1

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=129685008&__lp=27&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&minPrice=50000&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2001&maxConstructionYear=2005&lang=pl&pageNumber=9

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=119220567&__lp=27&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&minPrice=50000&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2001&maxConstructionYear=2005&lang=pl&pageNumber=7

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=123868583&__lp=27&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&minPrice=50000&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2001&maxConstructionYear=2005&lang=pl&pageNumber=7

 

jest tego dużo więcej ale np 2.5 tdi czy nawet 2.0 benzyny

Edytowane przez Jaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaco, mowa była o B5, a nie o B5 FL z końcówki produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaco, mowa była o B5, a nie o B5 FL z końcówki produkcji.
czy ty jakiś nieprzytomny jesteś ? przecież wiadomo że chodziło o 3bg a nie o 3b, chcesz to ci pokaże w8 z 2001 za chyba 60 tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ty jakiś nieprzytomny jesteś ? przecież wiadomo że chodziło o 3bg a nie o 3b, chcesz to ci pokaże w8 z 2001 za chyba 60 tyś

Przytomny. B5 to B5, a B5 FL to B5 FL. I mówiłem:

B5 która ma przynajmniej 11 lat
czyli chodziło mi o 3B.

 

Nie ma o czym rozmawiać. Dzięki za wymianę zdań.

 

Życzę miłego popołudnia i weekendu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przytomny. B5 to B5, a B5 FL to B5 FL

HAHAHAHHAHAHAHA :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ty jakiś nieprzytomny jesteś ? przecież wiadomo że chodziło o 3bg a nie o 3b, chcesz to ci pokaże w8 z 2001 za chyba 60 tyś
Zeby choć połowa aut wystawionych z ceną z górnej półki sie spezedała to było by super. Bo wystawić a sprzedać to dwa światy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności