Skocz do zawartości
pawcio1987

Jaka podstawa gaznika !!! nowe atrakcje:-(

Rekomendowane odpowiedzi

Podziekowal kolego a mam pytanie bo po zalozeniu tej podstawy slychac wyrazny stukot przy zmianie biegow 1.2.3.mam pytanie czy to poduszka czy cos innego obstawiac?ponadto podczas dodawania gazu plyn w wyrownawczym sciaga troche w dol a po puszczeniu wraca do gory co to moze byc?.Dodatkowo od tego wywalenia podstawy wtrysku wydech zmienil swoje polozenie w dzwoni na wolych obr o podwozie:-(ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie bo po zalozeniu tej podstawy slychac wyrazny stukot przy zmianie biegow 1.2.3.mam pytanie czy to poduszka czy cos innego obstawiac?

mi po oberwaniu podstawy poszła przednia poduszka i silnik skakał i musiałem tak jechać 35 km do domu... więc przeglądnij poduszki albo ich mocowania i uchwyty a jak znajdziesZ przyczynę, silnik siądzie właściwie to i tłumnik przestanie dzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tlumnik dzis pospawalem bo pękł w 2 miejscach:-)normalnie jaja z tym autem.dzis nie jezdzi na gazie nie wiem co sie stalo,na benzyne jak przelacze to faluja obroty,a na gazie gasnie od razu.czy cos moglem zle wpiac?ale przeciez po wymiane miksera jezdzil normalnie tylko obroty nie rowne mial na gazie a na benzynie spokoj byl.Ktos ma jakis pomysl co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reset ECU może pomoże... pewnie błędów nałapał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odłączyłeś akumulator do spawania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko odlaczone bylo wlacznie z aku.znowu dolot do miksera gazu mi poszedl;-(nie wiem jakim cudem dzis bylem u gazownika swojego i zauwazyl od razu.musze znow szukac ten dolot bo u mnie to trudno dostepna czesc jak nie wiem co:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dolot do miksera to porażka. Też to kiedyś wymieniałem. Kupiłem w Łodzi w Nagazie, był bardziej solidny i już nie było problemów. Może zamiast nowego miksera (lub tej urwanej części) spróbuj naprawić stary. Jakby ktoś solidnie pospawał to może by wytrzymało. Zobacz też czy wąż za bardzo nie obciąża króćca od miksera. Może warto go gdzieś przyłapać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!przyczyna rozwalenia dolotu do miksera okazala sie poduszka pod silnikiem(ta z przodu)wyrwalo ja i silnik uderzal o sciane grodziowa:-(utracajac dolot do miksera.zakupilem caly nowy mikser i poduszke Febi.Poduche juz zalozylem teraz bede zabieral sie za ten mikser.Dam znac jak poskladam wszystko.P.S.rzeczywiscie ten dolot to bardzo kruchy material i trza uwazac na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poskladane i autko jezdzi ufff:-)pozdrawiam wszystkich i dziekuje za rady i podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności