Skocz do zawartości
misiorowski

giełda samochodowa on-line

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dajcie mi może jak macie jakieś linki do stron ze sprzedażą aut, otomoto już przerobiłem i allegro też a szukam jakiegoś ładnego passata b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratka.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiorowski, zapodaj ogłoszenie w dziale 'Kupię' na forum.

I przeglądaj u Nas giełdę, czasem są na prawdę ładne egzemplarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie a nie sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo teraz reklam o serwisie tablica.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że trochę tego jest ale nie ma tego jedynego co by miał to coś w sobie he he

Edytowane przez misiorowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z za granicy by było najlepiej ale wole coś bliżej nie chce mi się załatwiać tych wszystkich papierów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz komuś dać parę złociszy i ci pozałatwia to i owo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z za granicy by było najlepiej ale wole coś bliżej nie chce mi się załatwiać tych wszystkich papierów

 

U mnie w mieście jak chcesz auto zza miedzy to nic nie robisz :) Kolesie załatwiają wszystko za ciebie a ty tylko załatwiasz to co musisz już zrobić sam czyli Urzad Skarbowy, OC i przerejestrowanie. Urząd Celny ci załatwiają. Ja sam się w to kiedyś bawiłem i za taką usługę trzeba było zapłacić dodatkowo od 100 do 200 zł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ja mam tylko 10 000zł uzbierane więc nic sensownego nie ściągnę a od 2 tygodni nie siedziałem za kółkiem jeszcze trochę i zapomnę jak się biegi zmienia,a wymagania mam kombi najlepiej ciemny kolor koniecznie 1.8T no i climatronik z elektryką. Sedanów pełno ale kombiaków jak na lekarstwo no i gazicho musi mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryteria masz bardzo precyzyjne,choć fakt,1.8T variant,to naprawdę rzadkość na naszych rodzimych drogach,jedynie sprowadzenie zwiększa szansę,instalacja LPG we własnym zakresie naturalnie,choć za "dychę" nie będzie lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie to jest problem i wiem o tym doskonale chociaż są do znalezienia bo już parę na otomoto znalazłem ale już są sprzedane albo jest z nimi coś nie tak lub mają klime manualną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lub mają klime manualną

 

To akurat jak dla mnie to wielki plus ;) Mam juz czwarty samochód z climatroniciem i jak bym mógł to bym zamienił na manual.

 

Co do stron to tylko gratka, allegro, otomoto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności