Skocz do zawartości
bobek_1987

Centralny zamek zamykanie po 30s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem prosić o pomoc a mianowicie, miałem problemy z tylna klapą bagażnika, ponieważ zamek sie nie zamykał dziś po ściągnięciu poszycia bagażnika i poruszaniu kablami, w Pasku zamek mi sie zamyka po 30s. gdzie tkwi problem z tym zamykaniem, możecie coś pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałem prosić o pomoc a mianowicie, miałem problemy z tylna klapą bagażnika, ponieważ zamek sie nie zamykał dziś po ściągnięciu poszycia bagażnika i poruszaniu kablami, w Pasku zamek mi sie zamyka po 30s. gdzie tkwi problem z tym zamykaniem, możecie coś pomóc.

Może gdzieś w kablach w klapie masz problem, jak nimi poruszałeś i zaczęło działać. Gdzieś Ci nie łączy pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś problem z tylnymi lewymi drzwiami nie zamykały się, elektryk poprowadził nowy kabel i jak na razie wszystko chodziło, teraz tylko klapa się popsuła, odkręciłem siedzenie kierowcy,dostałem się do modułu i widzę ten nowy kabel od drzwi, do klapy idzie niebieski, zielony,brązowy, brą-nieb, brą-ziel, może je odetnę koło modułu i poprowadzę nowe kable do bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że moja usterka najlepiej pasuje do tego tematu. Otóż po rozprawieniu się z klimatyzacją, pozostał mi jeszcze jeden szczegół do poprawy. Mianowicie miałem problemy z niezamykającym/nieotwierającym się tylnym prawym zamkiem. Po kilku jego wymianach w końcu ryglowanie działa, jednak zauważyłem podobny błąd jak w pierwszym poście, tyle tylko, że centralny zamek zamiast tylnej klapy to nie widzi tych prawych tylnych drzwi. Gdy np. otworzę auto i otworzę te tylne prawe drzwi, to centralny zamek i tak się zamknie po 30 sekundach. Co w skrajnym przypadku może doprowadzić do zamknięcia kluczyków w aucie.

Czy nowy zamek musi być jakoś "dokodowany" do kluczyka, czy po wymianie sam powinien działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinien działać, nic nie trzeba kodować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czy zapala sie swiatlo jak otworzysz te drzwi? Jesli nie to zerknij do przelotki moze jakis kabel sie odizolowal i zasniedzial. Zamek ori czy zamiennik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam pytanie odno

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie centralnego zamka klapy bagażnika w b5 fl kombi 2002 r zamykam auto pilotem wszystko ok po naciśnięciu na pilocie otwarcie bagażnika otwiera drzwi kierowcy i odblokowuje bagażnik wszystko ok teraz zamykam bagażnik i nic sie nie dzieje a jeszcze niedawno auto po zamknięciu klapy zamykało się samo czy miał ktoś taki przypadek i gdzie szukać usterki z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności