Skocz do zawartości
koszu_sk

Znikają wskazania cyfrowe na liczniku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem jak w temacie, czasami w momencie zapalenia świateł znikają mi wszkazania cyfrowe z zegarów konkretnie przebieg, godzina i wszystko co komputer pokładowy wyświetla, puste pola, świeci tylko podświetlenie. Pasek 1999r variant 1.9tdi.

Czy ktoś miał podobny problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam taki problem jak w temacie, czasami w momencie zapalenia świateł znikają mi wszkazania cyfrowe z zegarów konkretnie przebieg, godzina i wszystko co komputer pokładowy wyświetla, puste pola, świeci tylko podświetlenie. Pasek 1999r variant 1.9tdi.

Czy ktoś miał podobny problem??

 

Jest na forum już :hyhy

Wina kończącego się wyświetlacza.W Twoim przypadku jest do wymiany.Jakaś róznica podczas niższej temperatury?Podejrzewam że już nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam taki problem jak w temacie, czasami w momencie zapalenia świateł znikają mi wszkazania cyfrowe z zegarów konkretnie przebieg, godzina i wszystko co komputer pokładowy wyświetla, puste pola, świeci tylko podświetlenie. Pasek 1999r variant 1.9tdi.

Czy ktoś miał podobny problem??

Tu chyba chodzi o wyświetlacze przebiegu i godziny, bo tak wnioskuję, a nie o wyświetlacz fis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia jaka temperatura, gasną oba kwadraciki na raz czyli wszystkie cyfrowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenów typu hid nie posiadasz czasami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu chyba chodzi o wyświetlacze przebiegu i godziny, bo tak wnioskuję, a nie o wyświetlacz fis.

 

Co za różnica?Obydwa to wyświetlacze ciekłokrystaliczne...

 

 

Xenów typu hid nie posiadasz czasami ??

 

Niema nic do rzeczy.

 

 

 

nie ma znaczenia jaka temperatura, gasną oba kwadraciki na raz czyli wszystkie cyfrowe

 

Czyli się "skończyły".Możesz ewentualnie sprawdzić poprawność ich osadzenia-w końcu i tak musisz zdemontować licznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niema nic do rzeczy.

Oj ma, ma-nie jeden już o tym pisał.

 

gasną oba kwadraciki na raz czyli wszystkie cyfrowe

Jeśli faktycznie masz hidy to włóż zwykłe żarówki i jeśli problem zniknie to już wiesz gdzie jest przyczyna.

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj ma, ma-nie jeden już o tym pisał.

 

 

Chiński :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiało mogę potwierdzić wpływ zestawu Hid na wyświetlacze w zestwaie wskaźników miałem taki sam problem po demontażu problem ustąpił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam fis 1/2 i nagle nic nie grzebiąc nie moge przełączać z 1 na 2 ani resetować,czasami sam w czasie jazdy sie resetuje i zawiesza czyli nie liczy parametrów ani nie działa przełanczanie na inne funkcje.Dopero po wył i wł zapłonu sie odblokowuje i działa ale nadal nie moge zmienić na 2 i resetować.Manetke raczej wykluczam bo na odpiętej kostce też czasem wariuje!Błagam pomocy co to może być!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności