Skocz do zawartości
grz19850

wracajacy błąd Przepływomierza

Rekomendowane odpowiedzi

wywala mi cały czas błąd przepływomierza 00553 - Mass Air Flow Sensor (G70) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent a z czasem dochodzi jeszcze bład czujnika obrotów silnika (g28). Samochod czasem dostaje muła... pomaga wciśniecie przy gazowanie albo zgaszenie i zapalenie odnowa wtedy wraca moc. Wymieniony filtr powietrza, filtr paliwa wymieniony przepływomierz na nowy.Sprawdziłem wizualnie przewody od przepływki nie widać żeby były uszkodzone. Czujnik (g28) ma lekko przetarta izolacje ekran cały rezystancja 1250 ohm. Po wykasowaniu błędu 553 wraca po przejechaniu się. co można jeszcze sprawdzić .. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasuj błąd przepływki i zrób loga na postoju grupy 003. Ta przepływka co kupiłeś to jakiś zamiennik z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień przepływkę na D O B R Y zamiennik. Jedź do serwisu, niech Ci sprowadzą coś porządnego i sprawdzą. Nie wymienisz już na tę, którą masz w tej chwili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi bloku 3 zrobione na postoju. Chciałem zrobić dynamiczne ale w lapku nie trzyma bateria. Pozatym dzis nie było błędu 00553 - Mass Air Flow Sensor (G70) tylko wyskoczył błąd 00513 - Engine Speed Sensor (G28) 03-10 - No Signal - Intermittent

nowy 12.xlsx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w Korszach istnieje i działa jeszcze fabryka sieci rybackich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w Korszach istnieje i działa jeszcze fabryka sieci rybackich ?
to chyba nie ten wątek kolego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o analizę logów. Zrobiłem próbę dynamiczną w grupie 3,8 i 11.

Autko gazowaniu dymi na czarno (puszcza czasem chmurę). Zostały zrobione 2 próby dynamiczne przy drugiej probie autko nie chciało sie rozpędzic ... po przekroczeniu 3000obr dostało dopiero kopa. Zaznaczam że został wymieniony przepływomierz na nowy(zamiennik z allegro:() i vag cały czas wywala błąd przepływki... (błąd 553 G70) i czasem dochodzi błąd 513 G28.

1.xlsx

2.xlsx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michpau

Witam. miałbym pytanie nie związane z tematem , kupiłem sobie Passata B5 2.8l i systematycznie co kilka dziesiąt kilometrów wyżuca mi te same błędy 16816 i 16795

czy ktoś mógłby mi pomóc wyjaśnić co jest nie tak? co można z tym zrobić?

Dziękuje i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności