Skocz do zawartości
extra_man

Problem z zakodowaniem kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem z zakodowaniem kluczyków scyzoryków do Passata 2001r AVF, próbowałem metody z zapłonem i zamykaniem drzwi w stacyjce, próbowałem również metody z VAG-COM'a http://www.vag-com.pl/programowanie-pilotow.htm jednak bez żadnych efektów. Samochód po zakupie miał rozładowane baterie w obu kluczykach, po wymianie baterii od razu nie łapało otwieranie/zamykanie z pilotów. Samochód oczywiście pali z obu kluczyków, posiadam PIN. Proszę o pomoc co może być nie tak. Błędy jakie wyskakują to:

 

1336 Magistrala CAN moduł komfortu nie autoryzowane

1179 Błędnie zaprogramowany klucz brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega szukaj odpowiedzi w odpowiednim watku z kodowaniem kluczykow. i tam zadaj pytanie a napewno ktos Ci pomoze. Podejrzewam, ze popropstu cos na Vagu zle zrobiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W VAG'u w module komfortu w kanale 1 zmieniłem wartość z 1 na 1 aby spróbować najpierw zakodować jeden kluczyk, zapisałem i na kluczyku przytrzymywałem otwieranie na pilocie przez ok 3sek. Więc wątpię żebym w tej procedurze coś źle zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W VAG'u w module komfortu w kanale 1 zmieniłem wartość z 1 na 1 aby spróbować najpierw zakodować jeden kluczyk, zapisałem i na kluczyku przytrzymywałem otwieranie na pilocie przez ok 3sek. Więc wątpię żebym w tej procedurze coś źle zrobił.

 

Tu masz http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=20929&highlight=Kodowanie+pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takze problem z pilotem wymienilem baterie i przestal dzialac pilot.Centralny z kluczyka dziala tak jak dzialal kiedys lecz teraz musze zamykac auto z klucza od strony pasazera bo od kierowcy od lat byl zepsuty zamek i zamykac tylko jedne wlasne drzwi.Ateraz doszel pilot rozkodowany a musze biegac do pasazera. zapasowego nie mam pilotaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

ja mam inny problem mam dwa kluczyki jeden działą bez zarzutu a na drugim działa mi otwieranie i zamykanie drzwi z pilota jednak nie mogę odpalić nim silnika jak go zaprogramować ??? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie kupiłem sobie ładna audi do znajomego jego brat kupił je w 2008 roku w salonie w Belgii potem jemu podarował w prezencie ślubnym a ze względu na problemy które go przy trzasnęły był zmuszony je sprzedać wiec je odkupiłem dodam ze trafiłem na naprawę dorodny okaz nie będę pisał za ile kupiłem bo i tak mi nikt nie uwierzy ale mam mały problem zanim je kupiłem byłem ze znajomym jakiś czas za granicą zgubił drugi klucz wraz serwisowym i taki co się zawsze w schowku trzyma ja kupiłem komplet kluczy ale programowanie jest strasznie drogie może ktoś zna kogoś kto programuje tanio w okolicy Kłodzka Nysy Dzierżoniowa Ząbkowic Śląskich dodam ze obdzwoniłem 23 elektroników we Wrocławiu którzy twierdzili że robią takie rzeczy lecz cena jednego klucza wahają się w granicach 200zł do nawet 700zł jestem nowy na forum wiec witam się z wami i proszę o jakiekolwiek info na mój temat a jeśli będę w stanie pomóc to także pomogę pozdrawiam serdecznie i dodam jeszcze jeśli mi się uda zdjęcie mojego kluzyka*9ad41413641c48f3542c48e71dfff902.jpg

 

Wiem ze to nie to forum ale moze ktoś zna jakiegoś szpeca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności