Skocz do zawartości
Luke

24-26 czerwca, Cornwalia, zlot vw-passat.pl w UK

Rekomendowane odpowiedzi

tyle wolnego to pewnie piją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo gorzej :wstyd:

jak już będą konkrety, to wyślę mass PW do grupy ;) odnośnie zapisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak już będą konkrety, to wyślę mass PW do grupy odnośnie zapisów.
jutro podzwonie i zobaczymy czy beda nas chcieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze sie jakies spotkanko szykuje w Cornwalli to ja bym sie chetnie pisal (nie wiem jeszcze jak moja zona i dzidzia) :)

gdyz z Cornwalli jestem..... tzn tu mieszkam, jak trzeba cos pomoc w zorganizowaniu to ja bym sie zglosil jako wolontariusz:)))))

 

a i jeszcze jedno tak na marginesie to wiadomosc do CHUDY_LIS :

CZEMU SIE NIE ODZYWSZ JUZ CHYBA ZE 4 SMSY WYSLALEM :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy kolege ;)

no to jak sie zglaszasz na ochotnika, to dobrze wiedziec ;) tylko zacznij czesciej zagladac na forum :P

 

byles moze kiedys w tym miejscu co jest podane wyzej z mapka? moze bedziesz przejezdzal tamtedy? zeby jakies foto walnac jak ta miejscowka by wygladala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a musi byc to miejsce????

Edytowane przez gregwarchal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka luk ze wzgledu na to ze nie pojechalismy na majowke a sie zapisalem,ale zrezygnowalem bo mialem problem z autem a teraz mialem inny-malo istotne wiec po rozmowach z moja zona zdecydowalismy sie jechac w czerwcu na proponowany II termin,tylko potrzebuje jak najszybciej jakiegos potwierdzenia ze jakas data zostala ustalona bo mam ciezko z uzyskaniem urlopu,a widze tez ze jest wiele osob chetnych na II date,a i nadmieniam ze nie jestes jedyna osoba ktora pracuje w weekend,bo moj tydzien pracy rozpoczyna sie w niedziele wieczorem a konczy w piatek rano.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a musi byc to miejsce????
jezeli masz jakas propozycje to wal smialo :)

 

ciezko z uzyskaniem urlopu
wiem cos o tym,

patrzac na to ze ludziska w wiekszosci wybrali drugi termin, nie bedziemy sie wylamywac, 24-26 czerwca, bedziemy grilowac, plazowac itd ;)

bookuj holideja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada kwestia bookowania.czy robimy dla calej grupy czy kazdy sam organizuje (choc wydaje mi sie to troche glupie). pozatym czy te karawany mozna bookowac na weekend bo tam sa ceny podane za caly tydzien i nie sa super niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jest taka mozliwosc ze moge zapytac kolesia u ktorego mieszkalem pod namiotem jak nie mialem gdzie mieszkac ...... tylko odrazu mowie ze to nie jest zadna rewelacja........ ale za to bedzie bardzo tanio w porownaniu do innych holliday parkow..... http://www.stagnes.com/valley-view.htm to jest link zebyscie sie mniej wiecej mogli zorientowac gdzie to jest..... i z namiotami nie powinno byc problemu powiedzcie mi tylko ile bedzie osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę daleko od morza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o namioty to ja wypadam. po pierwsze jestem juz nie mlody ale to da sie obejsc. 0.7 jacka danielsa i ja moge spac nawet w bagazniku. po drugie moja zona:)jakos sobie jej nie moge wyobrazic jej pod namiotem.po 3 Ultimo dwojka dzieci jedno 2 lata drugie zaraz sie urodzi. z koleji jesli chodzi o karawan za ktory mam zaplacic 500 funtow to tez mi sie nie bardzo oplaca, tymbardziej ze we wrzesniu do polandu zjazd:(. ale jak juz to ktos ladnie powiedzial nie wszystkim sie dogodzi. nie patrzcie na mnie i walcie pod namioty:lol

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tylko zaproponowalem jakas alternatywe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
500 funtow

nie wiem jak tam ale na poprzednim zlocie zaplacile, za weekend za karawana 2 bed 200 funi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba by kambinowac pole namiotowe i jakies niedrogie spanie dla ludzi z berbeciami,ewentualnie zrobcie jakas liste kto jest chetny na namioty kto na jakies domki i wtedy macie wieksze pole do popisu co latwic i gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli trzeba by kambinowac pole namiotowe i jakies niedrogie spanie dla ludzi z berbeciami,ewentualnie zrobcie jakas liste kto jest chetny na namioty kto na jakies domki i wtedy macie wieksze pole do popisu co latwic i gdzie?
czyli trzeba by kambinowac pole namiotowe i jakies niedrogie spanie dla ludzi z berbeciami,ewentualnie zrobcie jakas liste kto jest chetny na namioty kto na jakies domki i wtedy macie wieksze pole do popisu co latwic i gdzie?

dobrze gada piwa mu:dobrze:piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacenty jesli sie spisze naprawde kto jest chetny na namiot a kto na domek albo caravan to chlopaki maja wieksze pole do popisu bo wiedza czego szukac wtedy, reszta ekipy z majowki chyba zrezygnowala wiec jest szansa na skrzykniecie jednej wielkiej ekipy w czerwcu.

 

---------- Post added at 18:49 ---------- Previous post was at 18:42 ----------

 

PANOWIE MAJOWKA organizowana przez SPIDIGO zostala raczej odwolana i doszli do wniosku ze lepiej zbierac sily na czerwiec, wiec zbierzmy sie wszyscy do kupy bo jest szansa na na dosyc pokazny zlot:vw: :party :fala:gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie można tego zrobić tam gdzie w zeszłym roku?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez stawiam na to miesce co tam luke mapke zamiescil. blizej do plazy a i plaze sa o wiele wieksze (szersze) patrzac na googlach.

ja pisze sie na karawan . g_b moze cos razem wezmiemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki Grzechu, ale samo pole namiotowe bez carawanow nie wchodzi w rachube ;)

 

czyli trzeba by kambinowac pole namiotowe i jakies niedrogie spanie dla ludzi z berbeciami,ewentualnie zrobcie jakas liste kto jest chetny na namioty kto na jakies domki i wtedy macie wieksze pole do popisu co latwic i gdzie?

dobrze mowisz, bo wtedy mozna kolowac znizki na carawany - rowniez, nie tylko na namioty ;)
a czemu nie można tego zrobić tam gdzie w zeszłym roku?!?
pewnie mozna, ale jak tytul mowi - propozycja ;) wiec chcialem zeby temat sie rozwinal, a moze ktos by zaproponowal cos blizej plazy ;)

mialem dzwonic dzisiaj, ale mi nie wyszlo, bo odebralem glosniki i sie wzialem za montaz ;)

 

ja tez stawiam na to miesce co tam luke mapke zamiescil.
podzwonimy i zobaczymy ;)
ja pisze sie na karawan . g_b moze cos razem wezmiemy?
uwazaj na niego, bo on jest cicha woda, szczegolnie na takich zlotach ;) :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności