Skocz do zawartości
sebek1302

Konto bankowe bez danych osobowych

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko całkiem legalne, przecież nawet jeśli ktoś miałby wątpliwości to i tak ustali właściciela rachunku, ten kto dokona wpłaty i tak dostanie moje dane, chodzi tylko o to aby moich danych osobowych nie oglądały setki przypadkowych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tymczasem temat zamknięty więc chyba nie ma co go trzymać na forum....

 

z calym szacunkiem ale nie rozumiem tego wywalania postow tym bardziej z dzialu offtopic. np ten z wyborami miss - zainteresowanie bylo, zabawa byla ... temat wywalony jakby z powodu kompleksow jakichs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
z calym szacunkiem ale nie rozumiem tego wywalania postow tym bardziej z dzialu offtopic. np ten z wyborami miss - zainteresowanie bylo, zabawa byla ... temat wywalony jakby z powodu kompleksow jakichs

 

Przemo nie wolno dyskutować trza się dostosować :P

dla mnie to też dziwny ten temat o koncie bez danych śmierdzi wałkiem :P

tak samo uważam tamten o korekcie licznika ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z calym szacunkiem ale nie rozumiem tego wywalania postow tym bardziej z dzialu offtopic. np ten z wyborami miss - zainteresowanie bylo, zabawa byla ... temat wywalony jakby z powodu kompleksow jakichs

 

powiedz mi po co się to ma archiwizować w google i pozycjonować na nasze forum?

jaki to ma sens? podaj choć jeden powód proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledze ktory zalozyl temat chodzilo chyba o nie wpisywanie imienia i nazwiska zeby np na naszej klasie go nie ogladali :P a nie o zalozenie konta jakto kiedys bylo z anonimowymi szwajcarskimi kontami do krecenia walkow

 

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

 

powiedz mi po co się to ma archiwizować w google i pozycjonować na nasze forum?

jaki to ma sens? podaj choć jeden powód proszę.

 

1. czasem szukam czegos na google (nie na temat motoryzacji) i odpowiedz znajduje tutaj = gdybym nie byl tu zarejestrowany to moze bym sie zarejestrowal jakby forum mnie zaciekawilo. podsumowujac - reklama forum

2. temat pomoze ciekawskiemu ktory bedzie mial to samo pytanie co zalozyciel tematu

3. to jest dzial offtopic

4. taki sam sens jak Twoj post o nawilzaczu powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli uważasz, że to jest tak potrzebne jak inne tematy to mi to lotto. niech zostaje.

 

---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

 

wydaje mi się jednak, że temat o nawilżaczach nie ma tak pejoratywnego zabarwienia jak temat o ukrywaniu swoich danych przy przelewach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o ukrywanie, tylko o niepodawanie, kto będzie chciał zobaczyć i tak zobaczy. Ale po co ma widzieć np. ten kto nic nie wpłaca? A nk i innych nie posiadam, troszkę to bzdurne wg. mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli uważasz, że to jest tak potrzebne jak inne tematy to mi to lotto. niech zostaje.

 

nie pisalem ze mi zalezy ani ze jest potrzebne. napisalem ze nie rozumiem sensu wywalania. chciales dostac powod wiec dostales.

 

jezeli jestes zdania ze ten temat nadaje sie do kosza to go usun i tyle. wali mnie to czy wywalasz posty czy zostawiasz, to Twoje forum. a to ze wyrazam swoje zdanie - no coz taki juz jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyznasz sam, że brzmi to dziwnie.

Mnie kiedyś poinformowano w banku, że najważniejszy jest prawidłowo podany numer konta, to dojdzie.

 

W bankach sugerują się numerem konta, dane osobowe jak ostatnio zauważyłem, nie są brane pod uwagę ( robiąc przelewy, pomyliłem dane w dwóch z nich, a mimo to przelewy dotarły bez żadnych opóźnień ) tzn. bank zakłada, że jeżeli jest przelew z tytułem, to jest prawidłowy i nie sprawdza danych osobowych z danymi właściciela konta ( spotkałem się również z tym w swojej pracy ).

 

Co do samego pytania autora postu, np w Szwajcarii tzw konta numeryczne i zahasłowane ( oczywiście w Polsce jest to nielegalne z uwagi na ukrywanie dochodów, działalnośc przestępczą itp itd ). swojego czasu było głośno, o tym że kilku polityków z lewej strony, miało rzekomo miec takie konta w Swiss....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności