Skocz do zawartości
pawcio1987

Uszczelka w drzwiach??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!Mam pytanie odnosnie przednich drzwi.Rozbieralem drzwi od pasazera przednie by nasmarowac prowadnice szyb bo piszczaly,i po owym zabiegu ujrzalem ze w drzwiach pozostala uszczelka ktora musiala skads spasc.Tylko pytanie skad?:dolamamI teraz podczas zamkniecia drzwi jesli jest szyba uchylona slychac taki glangot jakby szyba bila o cos metalowegoi boje sie zeby nie stluc jej prosze o pomoc co to za uszczelka i gdzie ja wsadzic koledzy.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż zdjęcie jakieś tej uszczelki ;) wydaje mi się że piszesz o prowadnicy szyby tej od przodu auta, przez którą idzie szyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na moje oko jest to uszczelka z prowadnicy, tak jak kolega wyżej napisał.

Prawdopodobnie prowadnica poszła się .... i dlatego uszczelka byla luzem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź się przyjrzyj dokładnie i nie ma siły żebyś nie wypatrzył skąd to się wzięło. Niestety, musisz to wszystko jeszcze raz rozebrać. No ale to taka nauka na przyszłość. Każdemu się tak zdarzyło, a istnieje nawet specjalne "Prawo Murphego", które mówi, że po rozebraniu jakiegoś urzadzenia technicznego, a potem jego złożeniu, zawsze zostają jakieś części :-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak bede mial chwilke dzis to napewno sie wezme za to,porobie fotki i wrzuce,uszczelka jest niewielka ale to jak zrobie foto to sie przyjrzymy blizej dzieki za wszelkie sugestie i pomoc.Bede pisal co dalej.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności