Skocz do zawartości
paul

jaki osprzęt do grania???

Rekomendowane odpowiedzi

mam coś takiego: JBL GTO 1204BR + kondensator DIETZ + wzmacniacz GROUN ZERO. jednostka sterująca to MDF w moim passku. teraz moje pytanie: napisze mi ktoś ile mam kupić metrów do passka b5 fl variant kabli i jakich kabli? i ile i jakich końcówek? i czy trzeba jakąś przejściówkę co by pod MDF podłączyć wszystko? z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego kable http://allegro.pl/zestaw-kabli-caraudio-dietz-23088-10mm2-i1517258674.html

 

a nie wiem jakie wyjscia ma ten MDF??jak ma rca to nie musisz zadnej przejsciowki kupowac,jak nie ma to cos takiego http://allegro.pl/redukcja-z-kabli-glosnikowych-na-czincze-i1514051620.html

tylko odrazu mowie ze jakosc przez ta przejsciowke nie jest najlepsza,no i do tego kabel od wzmacniacza do glosnika

Edytowane przez kris87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kondensator DIETZ + wzmacniacz GROUN ZERO

 

Jaki model kondka - ile F ??

Jaki model wzmaka ?? - nie jestem wstanie określić parametrów i mocy

Ten wzmak napędza tylko suba czy coś jeszcze ??

 

Od tego powinieneś zacząć na początek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kondensator to DIETZ Power Cap 1F 21000

wzmacniacz to Ground Zero GZTA 2.150mk2

wzmacniacz jest dwu kanałowy i służy tylko do subufera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - sprzedaj kondensator i kup dobre kable np.:

 

Sinuslive KS16

Hollywood HW Energetic

HiFonics HF-16WK

DIETZ 10mm2

 

Do twojego zestawu kabelki to min. 10 mm2. Wrzuciłem ci kilka do wyboru i różnym przekroju. Ja bym zainwestował np. w 16 mm2. Natomiast jeśli chodzi o kondensator to jest ci zupełnie niepotrzebny. Stosuje się go na każde 500 W mocy w rms'ie. U ciebie na mostku jest zaledwie 150 W. Poza tym troszkę za mało mocy masz żeby napędzić tego JBL'a. Oczywiście zagra ale to co masz to minimalne minimum. Jeśli nie podpinałeś jeszcze kondka, to musisz go naładować. Ale jak już mówiłem w tym przypadku jest zupełnie zbędny i będzie służył tylko jako gadżet. Firma jak najbardziej ok ! Wszystkie kable masz w zestawie. Natomiast ze wzmaka do suba zaproponowałbym min. 4mm2 Prolink Premium Długość w zależności od umiejscowienia wzmaka i skrzynki. Myślę że 2mb powinno w zupełności wystarczyć. Jeśli chodzi o MFD to o ile się orientuję nie ma wyjścia RCA. Musisz zastosować tego typu kostkę

 

P.s. masę ze wzmaka najlepiej puścić prosto do aku. Ale w zestawie masz tylko około 1mb, masy. W skrajnych przypadkach do dobrze oczyszczonej blachy. A i jeszcze jedno. Temat MFD i wzmaka masz tu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=57503

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziękować kolego za objaśnienie i pomoc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności