Skocz do zawartości
bajmar

[B3 2E] brzęczenie przy przekręcaniu kluczykiem

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

miałem taka sytuacje: przy zatrzymaniu na stacji (rozgrzany silnik) miałem problem z odpaleniem przy przekręcaniu kluczyka rozrusznik nie ruszał, a dość głośno coś buczało/brzęczało w okolicach włącznika świateł, dopiero po 4-5 przekręceniach załapał i palił normalnie.

 

Co to może być ? teraz działa ok, ale nie chciałbym niespodzianki

 

(brak LPG itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze być kostka stacyjki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka stacyjki mogla Ci sie wypalic wiec najlepiej by bylo rozebrac i sprawdzic, ewentualnie wymienic na nowa lub uzywana w lepszym stanie. Podjedz do fachowca jakiegos niech Ci rzuca okiem lub sam podlub jak masz checi do tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej dobra używke chociaż ori a z zamiennikami nigdy nie wiadomo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variant a ja mam pytanko, moze bedziesz wiedzial. Mam problem z predkosciomierzem w zegarach. Obrotomierz itp mi chodzi, a predkosciomierz i licznik km nie. Wymienilem linke na nowa. W skrzynie i w zegary linka jest wpieta na pewno dobrze. Podczas jazdy niestety sie nie rusza. Sprawdzalem wypinajac linke ze skrzyni biegow i krecac koncowka wtedy wskazowka na liczniku sie rusza. Nie wiem co jest przyczyna.. Zetknales sie z tym kiedys ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Variant a ja mam pytanko, moze bedziesz wiedzial. Mam problem z predkosciomierzem w zegarach. Obrotomierz itp mi chodzi, a predkosciomierz i licznik km nie. Wymienilem linke na nowa. W skrzynie i w zegary linka jest wpieta na pewno dobrze. Podczas jazdy niestety sie nie rusza. Sprawdzalem wypinajac linke ze skrzyni biegow i krecac koncowka wtedy wskazowka na liczniku sie rusza. Nie wiem co jest przyczyna.. Zetknales sie z tym kiedys ?

zapytaj w odpowiednim temacie i nie rób OT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności