Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapsun

Się z tobą skontaktuja, jeszcze napisz mu Priv dla przypomnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja muszę do nich podskoczyć coby mi rozpórkę zamontowali

 

:wmorde ja pitole, tyn do emerytury będzie rozpórkę zakładał :lol

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

http://wtkplay.pl/video-id-13671-wc_wolnosci?autoplay=1

 

:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja pitole, tyn do emerytury będzie rozpórkę zakładał

a kuźwa, jak se mam ręce brudzić i męczyć się z tym tyle czasu to wolę dać 2 dyszki i mieć z głowy :P

 

 

btw, gaszę bo rano trza wstać, żeby dłużej się opieprzać :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za dwie dyszki, to se żarówki możesz wymienić :D
na pewno nie trzeba pol przodu rozbierac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie trzeba pol przodu rozbierac?

 

:hmm nie wiem, ale rozpórki za 20 nie założą :D u mnie w fordzie trzeba demontować sporo łącznie z wyciągnięciem lampy :wmorde

 

 

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w wawie montują za 2 to i tutaj pewno tak samo, jak nie to sąsiad im w oko :lol

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

u mnie w fordzie trzeba demontować sporo łącznie z wyciągnięciem lampy

ford gónwo wort :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ford gónwo wort :>

i to jest przekaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol

kwietnik, znaczy się Adamek nie będzie miał teraz życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol

kwietnik, znaczy się Adamek nie będzie miał teraz życia

 

heheh aaaa tam no cóż .....zdarza się najlepciejszemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:Bry

Co Ci :)

 

Zszedł ze spalaniem poniżej 19l/100km:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie, srednie z tego miesiaca( 780km) to jedyne 15,9

 

polata sie troche i trzeba cos z miejscem na butle kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie, srednie z tego miesiaca( 780km) to jedyne 15,9

 

polata sie troche i trzeba cos z miejscem na butle kupic

 

No to już wiadomo kto lata poboczem :lol

 

Pany, czy ktoś mi pomoże, chce nabyć zestaw amplituner, dvd, kolumny 5.1 bądź stereo, coś wiem ale oferta jest tak szeroka że nie wiadomo co wybrać, może małe nakierowanie http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/pioneer-bdp-170k-vsx-424k-pioneer-ses21tb-t-brazowy.bhtml

 

Chodzi o to by doradzić czy lepiej wybrać zestaw kina, czy osobno ampli, dvd, gośniki. Bo patrząc na ceny to w zestawie lepiej wychodzi niż stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to już wiadomo kto lata poboczem :lol

 

Pany, czy ktoś mi pomoże, chce nabyć zestaw amplituner, dvd, kolumny 5.1 bądź stereo, coś wiem ale oferta jest tak szeroka że nie wiadomo co wybrać, może małe nakierowanie http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/pioneer-bdp-170k-vsx-424k-pioneer-ses21tb-t-brazowy.bhtml

 

Chodzi o to by doradzić czy lepiej wybrać zestaw kina, czy osobno ampli, dvd, gośniki. Bo patrząc na ceny to w zestawie lepiej wychodzi niż stereo.

 

Zdecydowanie zestaw można kupić w dobrej cenie niż każdy element osobno i to naprawdę z dużą różnica.

 

Ja osobiście kupowałem ponad rok temu sam amplituner ale tylko dlatego że reszta mi była niepotrzebna a w zestawie był też i kosztował około 500 złotych więcej z kolumnami i odtwarzaczem Blu-ray

Co do samego wyboru to Pioneer, czy Yamaha czy inne markowe są porównywalne Denon też podobnie i chyba w tych markach bym się zatrzymał...ewentualnie Sony ale to wszystko .

Ja kupiłem Pioneera po czym na drugi dzień leciałem go wymienić bo okazało się że coś było nie tak z nim bo tracił dźwięk z TV i nie szło to zmienić , co potwierdziło się w punkcie sprzedaży(pewnie trafiłem na felerną sztukę), a poza tym miał mało wejść z tyłu HDMI bo tylko trzy i w końcu kupiłem po wymianie i małej dopłacie YAMAHE z której jestem bardzo zadowolony od ponad roku. Musisz powiedzieć sprzedawcy ogarniętemu co chcesz podłączyć i jakie potrzebujesz wejścia i gniazda bo to chyba najważniejsze, a jeśli do domowych warunków to myślę że nagłośnienie w tych ogólnie dostępnych jest wystarczające.... i oczywiście 5.1 bo oglądając fajny filmik czy koncert w jakimś np 3D robi wrażenie którego stereo na pewno nie jest w stanie dać, więc co do tego to nie mam wątpliwości.

Moja córka łapała kwiatki i dźwięk dodaje mega wrażenia w dzień filmowy hehe.

To moje osobiste spostrzeżenia jako laika, ale mam nadzieję że sie przyda w jakiś sposób.

 

 

Przeglądając oferty na podanej przez Ciebie stronce to ten mi się np spodobał. Ma dobre opinie i WIFI również

: http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/pioneer-bdp-160k-vsx-323k-sesr2tb-czarny.bhtml#opinie :

 

Albo poczekaj trochę i będą pewnie większe promocje na przełomie listopada, a grudnia :)

Edytowane przez Toomig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności