Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

e tam, w tydzień 1800 przejechał i jeździ dalej :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passatem? :>

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

swoją drogą, orientuje się ktoś czyje jest srebrne b6 w kumbi? bo coś mnie śledzi, raz stoi pod komendą na polance, potem mijam się z nim niedaleko Słupcy...

dodam tylko, że ma mikro wlepę po lewej stronie na klapie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałeś już parę razy i nadal nie wiadomo kto to :hmm weź może mu zostaw kartkę za wycieraczką...

 

Tej Kleko ta Alpina na krzywych kołach co na Polance stała znów jeździ luka.gif" smilieid="528" class="inlineimg" border="0"> wczoraj pod Makro "przyjechał" i pałował do odcięcia i chłopaki mówili ,że kupił go za 19 tysi gówniarz bez dowodu rejestracyjnego itp :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytałeś już parę razy i nadal nie wiadomo kto to :hmm weź może mu zostaw kartkę za wycieraczką...

Ty no, nawet go na CB próbowałem wywołać, ale chyba samą antenę kupił :lol2 tak się zastanawiam czy to nie stare auto pikopiko :hmm

Tej Kleko ta Alpina na krzywych kołach co na Polance stała znów jeździ luka.gif" smilieid="528" class="inlineimg" border="0"> wczoraj pod Makro "przyjechał" i pałował do odcięcia i chłopaki mówili ,że kupił go za 19 tysi gówniarz bez dowodu rejestracyjnego itp :wmorde

po pierwsze "alpina" bo to jest zwykłe bmw, po drugie a uj wie, kumpla się musiałbym zapytać o to za ile poszła. Ale w zyciu bym nie dał 19tysi za to coś, na fotach wygląda zajebiście, ale z bliska masakra, szczerze mówiąc jest gorzej niż u Ciebie z blacharką

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ale z tego co widzę to temat z "rejsizmu" zniknęło więc może rzeczywiście pogonił parcha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"alpina"

 

no to miałem na myśli.

 

 

kumpla się musiałbym zapytać o to za ile poszła. Ale w zyciu bym nie dał 19tysi za to coś, na fotach wygląda zajebiście, ale z bliska masakra, szczerze mówiąc jest gorzej niż u Ciebie z blacharką

 

to się pytaj czemu mu dowodu nie dał :lol2 tak się wqczoraj gówniarz chwalił ,że tyle dał i żalił ,że papierów ni ma....Truckamn tam dłużej z nim bajere cisnął....

 

 

stare auto pikopiko

 

on był nieoznakowany :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mu zabrali bo raczej auto nie jest w stanie idealnym, no chyba, że powymieniał opony, ostatnio była rozkmina - 3 różne modele opon i każda z wystającymi drutami :bezzebow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry

Bez papierów tez jeździ:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez papierów tez jeździ:)

 

W rzeczy samej :)

Powiem więcej, bez papierów jeździ tak samo jak z papierami :) plus jest taki, że jak nie ma papierów to nie ma czego zabrać w razie kontroli :hehe

 

I będzie jak w tym dowcipie:

- Auto nie sprawne więc zabieramy dowód rejestracyjny!

- A oddaliście, że znowu chcecie zabrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Truckamn tam dłużej z nim bajere cisnął....
Wypraszam sobie. Pompował opony w tym e36, podjechałem pod stanowisko ponieważ chciałem to samo uczynić u siebie gdyż nie sprawdzałem stanu powietrza. Padło zdanie ''o ***** w8'' Później podszedł do mnie gdy stałem na myjni i zapytał jak się sprawuje bo sam myślał żeby kupić, odpowiedziałem, że pomyliło mu się coś bo to jest 2.0 z lpg, a wydech założył poprzedni właściciel, tyle z nim rozmawiałem. Gardzę posiadaczami e36 pałującymi je do odcinki i w dodatku kupującymi gotwca.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

I będzie jak w tym dowcipie:

- Auto nie sprawne więc zabieramy dowód rejestracyjny!

- A oddaliście, że znowu chcecie zabrać?

Nie słyszałem, dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde widzieliście JAK jeździ? Ja wczoraj widziałem :> pomijam już fakt ,że koleś nie ma pojęcia o jeździe na hiper glebie (bo taka tam jest) ale pałuje go do odcięcia przy każdej możliwej okazji postoju....przypałowa fura,przypałowy koleś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem więcej, bez papierów jeździ tak samo jak z papierami plus jest taki, że jak nie ma papierów to nie ma czego zabrać w razie kontroli
Kwestia dlaczego nie ma, chłopaki się śmiali, że zgłosi kradzież, hehehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie.
tyle z nim rozmawiałem.

Już nie bądź taki skromny :P

 

 

Gardzę posiadaczami e36 pałującymi je do odcinki

 

wiadomo :fajny lep[iej pałować 2.0 w lpg lub 1,4 :paker ,wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczep się od 1.4 :P Gulf z dziurawym tłumikiem robił większy hałas niż nie jedno subaru :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Hondziarz poprosił to dostał. Dobrze ze mu znaczka Hondy nie zwiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności