Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

:bry2

 

 

:wojak

Fotoradary Poznań

18. 01.

Hlonda 14,30-17,30

Zamenhofa 18,30-21,30

 

---------- Dodano o 08:37 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:35 ----------

 

Widziałęm już kilka ujęć pod Operą...Cezary,wasiel co Wy na to? :hyhy

 

1560578_1451431168404040_733121226_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że bmw na hid'ach czy co?? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

 

---------- Dodano o 11:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:22 ----------

 

Widziałęm już kilka ujęć pod Operą...Cezary,wasiel co Wy na to?
wszystkie foty ten sam fotograf ;-) ja jestem za ale trzeba poczekać do wiosny przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dostałam ostrzeżenie nie wiem o co kaman :)

Oświećcie mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie co miałaś wpisane zamiast tego

edytowano sygnaturę/reg. forum pkt 4.1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłam się zorientować ze chodzi o mój opis :D

Generalnie mogli mi zwrócić uwagę ,teraz czuje się gorsza :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie mogli mi zwrócić uwagę ,teraz czuje się gorsza
jaka Tam od razu gorsza, teraz należysz do ELITY ;-) :lol2

 

Nie widziałem Panie link dostałem-wywaliłem, reg.foru pkt 4.1 i wsio
ale niestety Weroniko oznacza to że albo któs zagląda i podgląda wielkpolske albo ktoś z regionu Ciebie zgłosił, bo przecież nigdzie indziej się nie udzielasz :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezary dokładnie tak jak mówisz ,nigdzie indziej sie nie udzielam ,czyli opcja nr

albo ktoś z regionu Ciebie zgłosił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cezary dokładnie tak jak mówisz ,nigdzie indziej sie nie udzielam ,czyli opcja nr

 

nie trzeba się udzielać ;)

tyle osób przejrzało ten wątek,wybieraj :lol

 

77Marek, 85DW85, Adamek24, Ada_, adrian0591, alan22, Alkoholik, amaljah, Andrzej82, AndrzejP4, Angelus528, Archie36400882, arkadi, arkady375, artemjusz, Artudittu, artur02, asca, Asia*, azssms, A_A*, B3owner, B4 black, bakru, Bart-S, bartekzks, Bart_wro*, bastek, bazi87, bcz_pl, benek 1.8, big_jasiu, Bimbasz, Biznesmen, bizonik77, Blop, blubry, bomba25, boommax*, brodzio, bronas, brylantmc, buli1512, Buszmen!, bymbol, camillo, capslock82, Cezary_poznan, chemik_100, chriso, chudyrobo, Cienki, coffin80, Cooldude, coyott, crazy_driver, cubus00, czarekcw, Czarny_passek, Czorny, Czykaś, daffdaff, Danek75*, danny_amd, dario1109, Dariusz, dariusz198012, DARSO, dawcio30*, Dawid125, Dawido89, delus502, devil-1988, Diabel199432, dino89, dj321, djachu, dj_ligos, dominik_110, dominm, Dorka, Dpong, draco, Dragon, driver_pawel, Duży, dziadzia 91, editionone, Ela*, elmi_k*, ElNinijo, eltom*, empire13, Engel, escobar, Fajo, Fedwo, flankie, Foxtrod, Frenkenstein, Frytek, Fuldi, galazka6, gangsta, garets, gawor, genzo7*, Gerberto, gesu, grabek150, grbrandys, Grucha...*, grzes2003, grześśś, Grzywa, hahorek, hammer, harry_poznan, Hugster, ideally, jacagdz, Jaccol, Jacek_Ignorek, jacenty64*, JakiCMG*, JAKUBC4, jarod, jarsyb, johny x, Johny_83, jolek, judam, Julek, jusef, Kajman, Kamils, kammich, kaniol, kaperecz, kapsun, Karalajna, Karpik1, kerad73, kier, killer_84, Kleko*, kmalinek, kml_84, kolesku, Komandos, Komar-K9, Konieczko, konik1, Konradzik23, korexus, kosmo*, Kozer, koziol9103, krah, krejzRudy, kret, kris75, krisekkk, Krisusss89, KruK*, Krzych_MetFuk, krzyś, kubol2405, kuchar, Lapi, lation, lebow, legisforte, lion19911, Lover, Lukaszhenleys, luksky, Lustrous, ŁAPA_1986, Łysy, ma ti, Maciej 77, Maciej85, maciek27, magick_22, mailosz, Maniek01, maniolkm, mar0100, marc77, marcin2403, marcin66389122, marcinps, Marcin_14, marek decybel, marekmiko, Marek_r23, margaretek*, mati, matist13, Mati_, matsushi, Matyss, maxs, mcDartmoor, MDZ, Mej, merc, michalrx, micholek1, michuwlkp, MiChU_35i, mielke*, mienkirugby, Mieszkoc, mike81, MisiuF1, mlodyyy, mm8255, mmiodzik17, mmissiek, monszel, MTMG, mysu, neo-caspi, neo216, neoeinz, Niegrzeczek, NiemoR*, nipto, nokian77, nonerr, nooreq, nuno75, n_radzik, ola569, ormowiec, osax, p@wel, paco morales, Patrol16, pauloss89, pawmen, Piciu3*, piet, pikopiko, PINIO VW, piotrus, piteroo, Pjotrm*, Play3R, Pływak-75, pmangel, pogo, prezess7, r@v78, radio, radzio_77, rafał, rafflex, rainman777*, rat.med, ravanson, rayan6, recuś, Replay, resi, robert-o, robertfx10, romeo9999, Rosa, Rysieeek, sapphire, Sensor, sivy07, siwy7, skibka2008, skiper167, skjj99, Slaw8, slawekcz, slaweq*, Słonko, smalcerz, sobieski90, soliwodzkiw, Stalker, statil, stiven30, Suruwa, szatann1981, Szatek_pl, szczupaczek_90, szulek, szynder, tacza, taison28, Tapiś, Tezu, tgrz*, TheStig, Tomcio, tomek*, TomekXXX, tomp4, tomyart, Toncio11, Toomig, Tooudii, truckman, tuba, Tuniek*, tylas, ucho13, uki, vipereeek, WaC1a92, waldeksz26, waldii8, wasiel, wernii, Weronika, Weso, Wiscoo, wisienka1, witusb24, wjts, xxpasek2.5tdi, yaroy17, Zadro, zbylo001, zejnowski, zguba79, zielaspiotr, zipek135*, zyga_wr, _MARCIN_

 

Jest tak jak wysłałem Tobie na priva:

Nie,tak nie można - administracja forum nigdy nie udziela takich informacji (nikomu) :)

Po to raporty postów są incognito aby zabezpieczyć usera przed ew. konsekwencjami ze strony właściciela raportowanego postu. Sorki,jeśli sam zaraportujesz zły post wiedza ta zostanie tylko do wiadomości administracji.

 

 

jaka Tam od razu gorsza, teraz należysz do ELITY

 

ooooo to to święte słowa :lol:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płaczecie nad tymi ostrzeżeniami, jakbyście z 500zł mandatu dostali :wmorde

 

---------- Dodano o 12:57 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:57 ----------

 

tyle osób przejrzało ten wątek,wybieraj

teraz już wiemy, kto przegląda forum incognito :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz już wiemy, kto przegląda forum incognito

 

sam też to robię,co mnie będą Mieszko z Wasielem szpiegowali :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ,że czasem tu trąca Malinowym nosem (w połowie) :P:lol

 

---------- Dodano o 13:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:14 ----------

 

Koła wyprostowane :plaza już nie ma poślizgów na łukach :drive::lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czasem tu trąca Malinowym nosem

 

i gorzałą z ziemniaków :lol :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol

demot-56-46.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tyle osób przejrzało ten wątek,wybieraj

Już wybrałam Dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności