Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęście, że w drugą stronę nie jechałeś :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Ty taki szczęśliwy dzisiaj? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fajowa
fajowa?? przecież mega zajebisty projekt

 

dobranoc :spie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co Ty taki szczęśliwy dzisiaj? :>

Czy ja wiem, normalnie chyba :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajowa?? przecież mega zajebisty projekt

 

Wiesz co jestem może letko inny, ale tego typu furmanki oraz te za 1mln pln. wypasy nowości mnie nie kręcą, ja żyję w średniej półce B5 ;)

I nawet jeśli tylko chodzi o zainteresowanie tego typu zabawkami to mnie to oblatuje, nie wiem jakoś tak mam ;)

 

http://www.epoznan.pl/news-news-46065-Jechal_TiR-em._Mial_dwa_promile

 

Możecie mi powiedzieć jak to możliwe???

Ten temat przerabiałem wielokrotnie, do czasu kiedy nie miałem alkomatu byłem wrogiem jazdy na drugi dzień po libacji. Kupiłem nie byle jaki alkomat, prowadzę legalizację i kalibrację. I jestem w szoku... może przytoczę

...wypijając 8-10 bronków średnio po 5,3% na drugi dzień około 9-10 rano mam 0,00%

...po naprawdę sporej ilości wypitej wódki, na imieninkach na drugi dzień mam "czasem" 0,20%o ale po sylwestrze co piłem równo, jadłem równo, każdego zaniosłem do taxówki ;) przed spaniem miałem 0,00 :wmorde a na drugi dzień jak młody bóg.

Po kilku takich sytuacjach, pojechałem z tym "gównem" do siedziby alkomatów, przeprowadzona kolejna kalibracja, testy, cuda nie widy, i mówią że alkomat jest sprawny ma tolerancję błędu w dopuszczalnych granicach 0,02% ale LUDZIE ŚWIĘCI, NIE AŻ TYLE ŻE MAM 0,00

Co prawda robiąc próby, po jednym piwku mam 0,16% po dwóch 0,34%o.... itd. ale po 8 sztukach mam około 0,7%o ale to daleko do 1-2 a nawet 3 promili.... a po wódce nie wygląda to wcale lepiej bo max to 1,00%o

Więc skąd to się bierze, że jest tyle pijanych kierowców co mają po 1-2%o :wmorde jak to możliwe wypije duszkiem 0,5l wódki i wsiada do auta, nie kumam tego. Ostatnio na wakacjach w Mielnie po tygodniowym picu, i nie oszczędzaniu się, (od rana do popołudnia browarki może około 8 nawet 10, wieczorkiem dalej piwko lub wódka do gryyla) po czym po pięciu dniach w sobotę rano dziewczyny mówią może pojedziemy na wycieczkę do Międzyzdroi, no to my w śmiech po tylu dniach picia, no to poszliśmy na komisariat się zbadać (cała procedura, zabrane prawo jazdy itp., dmucham 0,00... gdzie wczoraj wieczorem była pita wóda do późnych godzin około 2. Jak to wytłumaczyć ????????

 

---------- Dodano o 22:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:24 ----------

 

Czy ja wiem, normalnie chyba

 

kto zabroni Bo.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun

Wasiel ja z tobą nie pije. Wątroba w szklance by wylądowała.

A tak poważnie każdy ma inne predyspozycje jeden walnie piwo i go nosi do rana a jeden walnie 0,7 i rano młody bóg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wasiel ja z tobą nie pije. Wątroba w szklance by wylądowała.

A tak poważnie każdy ma inne predyspozycje jeden walnie piwo i go nosi do rana a jeden walnie 0,7 i rano młody bóg

 

Ja sobie zdaję sprawę, że każdy ma inny metabolizm. Wiem że mam dobry, i przemianę mam nienajgorszą, do tego dochodzi waga, i to co się je, ale aż tak.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasiel pamiętasz jak badaliśmy na tym alkomacie w Greys na opłatku też mieliśmy po 0 :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam, ale to było po czteropaku :) i takie alkomaty nie są wiarygodne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a twój jest wiarygodny :lol

 

No pamiętam, ale to było po czteropaku
i po 50 ml czystej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a twój jest wiarygodny

 

 

 

 

 

 

 

Zamieszczone przez wasiel

 

 

No pamiętam, ale to było po czteropaku

 

 

 

i po 50 ml czystej

 

No pamiętam, ale wiesz MY to beczki bez dna ;)

 

---------- Dodano o 00:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:06 ----------

 

a twój jest wiarygodny

 

Tam gdzie go kupiłem, oni dostarczają do policji, i wszelką aparaturę mają na miejscu do legalizacji :)

Edytowane przez wasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ile go kalibrujesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ile go kalibrujesz??

 

Wg. instrukcji co 500 pomiarów lub co pół roku. Ale ja używam rozsądnie i nie dla zabawy, czyli w 2 mc-e jakieś 70 pomiarów, i wcześniej niż 3 mc-e pojechałem do legalizacji zapytać co jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasiel, to się ciesz :lol

 

 

ale z drugiej strony przed świętami w czwartek, wyszło jak wyszło i się nieźle schlałem, a w piątek rano miałem do olsztyna prowadzić :wmorde poszedłem na komendę a tam 0.00 :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli w 2 mc-e jakieś 70 pomiarów
:lol ładny wynik :hyhy

 

2miesiace = 62dni czyli czasami dmuchasz dwa razy :lol

 

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wasiel, to się ciesz

 

Nie mam z czego :/

 

 

ale z drugiej strony przed świętami w czwartek, wyszło jak wyszło i się nieźle schlałem, a w piątek rano miałem do olsztyna prowadzić poszedłem na komendę a tam 0.00

 

No widzisz ! o tym właśnie mówię, to jak to robią Ci ludzie którzy są złapani i mają po promilu :wmorde

 

 

2miesiace = 62dni czyli czasami dmuchasz dwa razy

 

Ale czasem testy robię z ojcem, Paulą, więc się rozkłada, więc tabletki nie muszę jeszcze wszywać :hyhy:lol

Ale jak piję z ojcem dość równo, to na drugi dzień on ma czasem nawet 0,75%o czyli może coś w tym cos jest :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry nie śpimy :)

Wszystkiego dobrego w nowym roku łobuzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności