Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Mała zmiana. Z racji tego ze firma w której robiliśmy polary i są dobre jakościowo nie sprzedaje już samych bluz to należy je dostarczyć samemu.

 

Co za tym idzie, dobrze gdyby na poniedziałek każdy coś sobie wybrał i wieczorem szybki spot na mieście,

:wmorde

 

czyli pozamiatane bo wysłany polar nie dojdzie do poniedziałku bo jeszcze trzeba jakiś znaleźć...

 

 

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty mnie irytujesz :wmorde jeczysz jak przekupa na Lazarskim :lol

 

Jak oddzwonisz w końcu do mnie to wytłumaczę co i jak z tymi haftami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty mnie irytujesz jeczysz jak przekupa na Lazarskim

 

Zjedz SNICKERSA :lol

 

:bry popołudniową mgłą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie Ty widzisz mgłę?

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :) wróciłem z wyjazdu do zony do niemiec :) miał być weekend zrobił sie tydzień suma strat: droga do kolonii : - 580 euro za holowanie z autobany na odległość 140km , wymiana czujnika halla - 55 euro , droga do domu : wszystko pięknie i przy świebodzinie się zagotował , lokalny mechanik - diagnoza jebła uszczelka pod głowicą , woda w 4 cylindrze - laweta do domu 350 zł --- i czekam na wiadomości od mechanika :) pewnie z 1000 będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na spocie słyszałem, że wektra to gówno itp, a proszę, non stop coś z tymi passatami :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wróciłem z wyjazdu do zony do niemiec miał być weekend zrobił sie tydzień suma strat: droga do kolonii : - 580 euro za holowanie z autobany na odległość 140km , wymiana czujnika halla - 55 euro , droga do domu : wszystko pięknie i przy świebodzinie się zagotował , lokalny mechanik - diagnoza jebła uszczelka pod głowicą , woda w 4 cylindrze - laweta do domu 350 zł --- i czekam na wiadomości od mechanika pewnie z 1000 będzie

 

Po uśmieszkach widać że się nie przejmujesz :)

 

 

non stop coś z tymi passatami

 

Raz coś się zepsuło i od razu non stop :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wektra to gówno
wektry z tych roczników to już na złomie leżą:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po uśmieszkach widać że się nie przejmujesz :)

 

 

 

 

Raz coś się zepsuło i od razu non stop :nono

 

a czym sie przejmować :) ta są tylko pieniądze :) kocham zielonego gnoja , ale jeszcze bardziej kocham żonę ;p

 

Passat za kare dostanie drugie życie i będzie jeździć aż go rudy zeżre :) ma dożywocie u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat_avb
witam :) wróciłem z wyjazdu do zony do niemiec :) miał być weekend zrobił sie tydzień suma strat: droga do kolonii : - 580 euro za holowanie z autobany na odległość 140km , wymiana czujnika halla - 55 euro , droga do domu : wszystko pięknie i przy świebodzinie się zagotował , lokalny mechanik - diagnoza jebła uszczelka pod głowicą , woda w 4 cylindrze - laweta do domu 350 zł --- i czekam na wiadomości od mechanika :) pewnie z 1000 będzie :)

 

Po szerokosci. Teraz zrobione że będzie długo bezawaryjne śmigał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wektry z tych roczników to już na złomie leżą:lol

 

co Ty,wspomnienia juz po nich nie ma :lol

 

Oss,dobrze,nie popuszczsj gnojowi,mój też za kare dostanie remont silnika,nie ma ze boli :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co Ty,wspomnienia juz po nich nie ma :lol

 

Oss,dobrze,nie popuszczsj gnojowi,mój też za kare dostanie remont silnika,nie ma ze boli :lol

 

no ale niestety , felga na lato i springi będą przesunięte w czasie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności