wasiel Zgłoś #37521 Napisano 3 Stycznia 2022 Siemanko tak przy poniedziałku ⚫ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezess7 Zgłoś #37522 Napisano 5 Stycznia 2022 Poniedziałek, poniedziałek...a tu weekend nastał Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wasiel Zgłoś #37523 Napisano 6 Stycznia 2022 Trza to opić Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezess7 Zgłoś #37524 Napisano 6 Stycznia 2022 Siema Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezess7 Zgłoś #37525 Napisano 15 Stycznia 2022 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wasiel Zgłoś #37526 Napisano 21 Stycznia 2022 Dzień dobry Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezess7 Zgłoś #37527 Napisano 19 Lutego 2022 Bry Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wasiel Zgłoś #37528 Napisano 18 Kwietnia 2022 Dzień dobry Wesołego Alleluja ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezess7 Zgłoś #37529 Napisano 25 Kwietnia 2022 Dzień dobry Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezess7 Zgłoś #37530 Napisano 13 Października 2022 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wasiel Zgłoś #37531 Napisano 17 Listopada 2022 Dzień dobry wieczór Panie i Panowie, niebawem Wigilia, zostały poczęte pierwsze rozmowy aby spotkać się na piwku jak za dawnych lat. Co prawda w mniejszych grupach spotykamy się face to face jak i zarówno Whats app, ale to nie wszystko :) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wasiel Zgłoś #37532 Napisano 25 Listopada 2022 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcin_pesel Zgłoś #37533 Napisano 31 Stycznia 2023 W dniu 17.11.2022 o 20:08, wasiel napisał: Dzień dobry wieczór Panie i Panowie, niebawem Wigilia, zostały poczęte pierwsze rozmowy aby spotkać się na piwku jak za dawnych lat. Co prawda w mniejszych grupach spotykamy się face to face jak i zarówno Whats app, ale to nie wszystko Jakiś termin tej Wigilii? ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
BIOLY11 Zgłoś #37534 Napisano 4 Kwietnia 2023 Czołem, dawno mnie nie było Sporo się zmieniło, już nie jezdze b5 Może jakis spot gdzieś w okolicy Aktualnie wjechała B8 w zewnętrznym r line ? już rok Jeżdżę i muszę przyznać że smiga się spoko ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wasiel Zgłoś #37535 Napisano 12 Listopada 2023 Faktycznie każdy zajęty :) Ale serduchem powraca się do grupy Fakt faktem, każdy ma swoje zajęcia ale stare grzyby przeniosły się na Messengery i WhatsAppy i tak to wygląda, telefon w kieszeni i jest łatwiej. Ale ludzie są i się trzymają W dniu 31.01.2023 o 06:40, marcin_pesel napisał: Jakiś termin tej Wigilii? ? Ale ten czas przeleciał.... pamiętam jak jechałeś..... i zonk, szkoda ze nie dojechałeś na Wigilię w tym roku pewnie się uda ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
BIOLY11 Zgłoś #37536 Napisano 9 Stycznia 2024 W dniu 12.11.2023 o 18:27, wasiel napisał: Faktycznie każdy zajęty :) Ale serduchem powraca się do grupy Fakt faktem, każdy ma swoje zajęcia ale stare grzyby przeniosły się na Messengery i WhatsAppy i tak to wygląda, telefon w kieszeni i jest łatwiej. Ale ludzie są i się trzymają Ale ten czas przeleciał.... pamiętam jak jechałeś..... i zonk, szkoda ze nie dojechałeś na Wigilię w tym roku pewnie się uda ? Jednak grupa VW to VW, dlatego wrocilem, Muszę przyznać że przez 50 kkm, tylko dwumasa wjechal nowa a tak to olej klocki, i w sumie tyle Niestety, teraz czeka mnie wymiana silnika nastaw nawiewu, bo w 3 strefie leci arktyczne powietrze ;p Pozdro pozdro. :) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Radoslaw Zgłoś #37537 Napisano 21 Stycznia 2025 Dzień dobry Witam kolegów z regionu Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wasiel Zgłoś #37538 Napisano 5 Maja 2025 Cześć Radku Jak widzisz ta nasza grupa, jak i zarówno z innych regionów poprzenosili się na mobilne komunikatory i działają w sferze bardziej zamkniętej ;) Kiedyś to tu aż huczało :D no cóż starzejemy się :D Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezess7 Zgłoś #37539 Napisano 5 Stycznia Powitać przy poniedziałku Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezess7 Zgłoś #37540 Napisano 26 Kwietnia Dzień dobry ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach