Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz mam goscia w Daszewicach który chce stówke za dywan z bagaja ale jest troszke poprzycierany na obszyciu... mysle że się dogadasz... umów sie z Wasielem to On sobie wtedy progi odbierze i zbijecie razem cene albo można tam szybkiego spota ustawić i ja będę gadał

 

Albo, jest druga opcja w Smochowicach jest firma http://www.witpol.net/ ja szyłem u niego dywaniki do golfa, i do paska kupowałem te tworzywowe korytko do bagażnika. Nawet wystawia aukcje na allegro.

Cezary Cezary ja myślałem że już o mnie zapomniałeś z tym progiem :) ale jestem otwarty :ok

 

 

Negocjatora ze szkiełowni zalatwcie,niech on gada

 

Klimczewskiego :nono jeszcze nam punkty dowali :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat_avb

---------- Dodano o 20:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:10 ----------

 

[/color]

Albo, jest druga opcja w Smochowicach jest firma http://www.witpol.net/ ja szyłem u niego dywaniki do golfa, i do paska kupowałem te tworzywowe korytko do bagażnika. Nawet wystawia aukcje na allegro.

Cezary Cezary ja myślałem że już o mnie zapomniałeś z tym progiem :) ale jestem otwarty :ok

 

 

 

 

Klimczewskiego :nono jeszcze nam punkty dowali :lol

 

 

z witpolu to już korzystałem x-razy, z ich usług jestem zadowolony, ale szukam ori wykładziny do bagażnika, wasiel możemy się dogadać i razem podjechać do wspomnianych wcześnej Daszewicach, lub zrobić spota jak mówił wcześniej Cezary_poznan

zobaczymy co tam mają

Edytowane przez passat_avb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Smochowicach jest firma http://www.witpol.net/ ja kupowałem te tworzywowe korytko do bagażnika

A powiedz kierowniku, smród tworzywa był do zniesienia, czy bezzapachowe?? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitac z wieczora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedz kierowniku, smród tworzywa był do zniesienia, czy bezzapachowe??

 

A więc, jak kupowałem do golfa to były welurowe obszywane i były bezwonne, następny zakup to do Opla Combo na sam przód gumowe, to Ci powiem że na początku był smród, szczególnie jak dałem ogrzewanie na nogi. Ale po czasie zapach zmalał (albo jak się przyzwyczaiłem :lol )

No i ostatni raz to do paska do bagażnika te korytko na wykładzinkę, ale to jest bardziej plastik jak guma i nie ma żadnego zapachu :)

 

 

z witpolu to już korzystałem x-razy, z ich usług jestem zadowolony, ale szukam ori wykładziny do bagażnika, wasiel możemy się dogadać i razem podjechać do wspomnianych wcześnej Daszewicach, lub zrobić spota jak mówił wcześniej Cezary_poznan

zobaczymy co tam mają

 

Jak chcesz ORI to napisz do grzywy, a co do Daszewic to jutro zadzwonię do Czarka i zapytam o namiar do tego kolesia to załatwimy ;)

A co do spotu to zrobimy albo w ten weekend albo w przyszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cezary Cezary ja myślałem że już o mnie zapomniałeś z tym progiem

 

o Tobie nigdy moj przyjacielu :kumple ;-)

 

lub zrobić spota jak mówił wcześniej Cezary_poznan

 

zawsze chetny ;-)

 

 

A co do spotu to zrobimy albo w ten weekend albo w przyszły.

 

Prosze w przyszły bo w ten szykuje mi sie wyjazd nad jeziorko jesli łaskawa burza pozwoli ;-)

 

jutro zadzwonię do Czarka

 

dzwon Panie Dzwon ale tak po 10tej ok? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o Tobie nigdy moj przyjacielu

 

ufff :kumple

 

 

Prosze w przyszły bo w ten szykuje mi sie wyjazd nad jeziorko jesli łaskawa burza pozwoli

 

Spoko zobaczymy, najwyżej albo na jednym albo na drugim nie będzie mnie czy Mieszka, ale to nie zmienia :) bo spot będzie kiedy chcecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

Widzę, że popadało w nocy :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat_avb
A więc, jak kupowałem do golfa to były welurowe obszywane i były bezwonne, następny zakup to do Opla Combo na sam przód gumowe, to Ci powiem że na początku był smród, szczególnie jak dałem ogrzewanie na nogi. Ale po czasie zapach zmalał (albo jak się przyzwyczaiłem :lol )

No i ostatni raz to do paska do bagażnika te korytko na wykładzinkę, ale to jest bardziej plastik jak guma i nie ma żadnego zapachu :)

 

 

 

 

Jak chcesz ORI to napisz do grzywy, a co do Daszewic to jutro zadzwonię do Czarka i zapytam o namiar do tego kolesia to załatwimy ;)

A co do spotu to zrobimy albo w ten weekend albo w przyszły.

 

To ja na sto procent jestem. Bo mnie jeszcze z tego forum wlkp. wyrzucicie. jestem nowy w tym gronie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do spotu to zrobimy albo w ten weekend albo w przyszły.

:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ziew :spi: :spie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy :bry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności