Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.dzis rano wsiadam do auta i patrze na termometr i oczom nie wierze bo pokazuje mi 35 stopni ( gdzie były tak naprawde 2 ). CO moge z tym fantem zrobic i czego może to być wina?? gdzie znajduje sie taki termometr w B6 bo może wystarczy go przeczyscic.... Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przodu, za środkowym grillem zderzaka...

Sprawdź czy wtyczka dobrze siedzi.

Np w bmw jak jest rozpięte to pokazuje skrajny pomiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak moge dostac sie do tego czujnika?? czy jest on za ta duża atrapą co jest znaczek VW??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukucnij przed autem i przyjrzyj się środkowej atrapie pod tablica rejestracyjną. Bliżej strony kierowcy widac przymocowany do niej czujnik temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie wydaje mi sie ze cos powinno byc bo jest taka osłonka po lewej stronie a nic nie ma...

 

---------- Post added at 11:45 ---------- Previous post was at 11:03 ----------

 

prosze pomózcie gdzie znajduje sie dokłądnie ten czujnik bo nie moge go znalesc nawet pod zdjeciu grilla....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie specjalnie poszedłem do auta, aby zobaczyć gdzie jest ten czujnik.

Jest (tak jak wspominałem) osadzony w lewym górnym narożniku atrapy (lewy = strona kierowcy).

Uwaga - nie jest osadzony w samej atrapie, ale w elemencie należącym do zderzaka (takie ucho z otworem). Sam czujnik wygląda jak na załączonym obrazku:

 

Jeśli go nie masz, to może się urwał i gdzieś wisi na kabelku.

termometr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego przepraszam że tak marudze ale jeżeli miałbyś możliwość mógłbym poprosić o jakies zdjęcie na żywo jak to wygląda ( bo mam schemat ale nic z niego nie widac....) byłbym bardzo wdzięczny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda słaba, ale zdjęcie z telefonu chyba daje radę pokazać o co chodzi:-)

cz.temp..jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie nic tu nie ma bo miałem zdjęta cała atrape ale nawet nigdzie kableka nie widac żeby sie walał czy cos.....chyba jest nie możliwe żeby był gdzie indziej ten czujnik u mnie.... Fedwo jeszcze raz dziękuje bardzo za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na schemat

Czujnik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności