Skocz do zawartości
razal

Luz drzwi przednich lewych i stuki...

Rekomendowane odpowiedzi

Przerobiłem już chyba wszystkie tematy forum... Od pewnego czasu słyszę na nierównościach stuki z okolic drzwi / zawiasów od strony kierowcy. Po przeszukaniu forum próbowalem dokręcić śrubę rozmiar 6 w górnym zawiasie (za taką czarną osłonką) - nie pomogło zbytnio. Zauważyłem też, że drzwi nie są luźne na pełnym otwarciu tylko na delikatnym uchyleniu, a luz jest bardzo wyczówalny w pozycji góra-dół. Poradźcie coś bo już nie wiem za co mam się zabrać w tych drzwiach. Da się jeszcze coś dokręcić? Czy to jest nie naprawialne? HELP. Z góry dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również ten sam problem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przerobiłem już chyba wszystkie tematy forum... Od pewnego czasu słyszę na nierównościach stuki z okolic drzwi / zawiasów od strony kierowcy. Po przeszukaniu forum próbowalem dokręcić śrubę rozmiar 6 w górnym zawiasie (za taką czarną osłonką) - nie pomogło zbytnio. Zauważyłem też, że drzwi nie są luźne na pełnym otwarciu tylko na delikatnym uchyleniu, a luz jest bardzo wyczówalny w pozycji góra-dół. Poradźcie coś bo już nie wiem za co mam się zabrać w tych drzwiach. Da się jeszcze coś dokręcić? Czy to jest nie naprawialne? HELP. Z góry dzięki...
to jest zawias do wymiany skoro nie dało efektu wkręcenie kołka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś stwierdzić górny czy dolny?

 

Zawias ma luz tylko przy lekko otwartych drzwiach i wydaje mi się, że to raczej dolny bo jak podłożyłem taką plastikową podkładkę w dolny zawias ( w taką szczelinę w zawiasie ) to już luz był mniejszy..

Edytowane przez razal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można jakoś stwierdzić górny czy dolny?

 

Zawias ma luz tylko przy lekko otwartych drzwiach i wydaje mi się, że to raczej dolny bo jak podłożyłem taką plastikową podkładkę w dolny zawias ( w taką szczelinę w zawiasie ) to już luz był mniejszy..

sam sobie odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał a robiłeś to może kiedyś? Gdzie kupić taki zawias? Dolny w ASO kosztuje 250zł, a nie wiem czy jest sens używkę kupować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafał a robiłeś to może kiedyś? Gdzie kupić taki zawias? Dolny w ASO kosztuje 250zł, a nie wiem czy jest sens używkę kupować...
doolny to nie problem gorzej jakbyś górny wymieniał ale jest opis na forum poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jade dzisiaj kupić używkę z anglika, mam nadzieję, że będzie dobry. Ciekawe jak mi ta wymianka pójdzie... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności