Skocz do zawartości
zejnowski

Początek sezonu 2011!

Rekomendowane odpowiedzi

ja się nie boję,nie cykam że ktoś się przejedzie albo zarysuje,lub oszpeci,przecież to tylko maszyna i nie ważne za ile...czy to 50 tysi czy 10 tysi....ważne żeby nam nic nie dolegało... reszta to tło w życiu....No ale czasem auto ważniejsze jest od wszystkiego....nawet od koleżeństwa czy przyjaźni..................

 

Chyba dla Ciebie Grzesiu, widzę że masz problem. Dobra koniec tego OT bo nam opiekun wiązkę pośle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę że masz problem.
nie,nie mam tylko się troszku zawiodłem,ale jeżeli chodzi o spota, to już widzę światełko w tunelu na jednio dniową wizytę.....z Cezarym i spółką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlanie sie dowiedzialem ze jutro na poligon jade,na 2 tygodnie,kurde zawsze cos wypadnie,chyba ze uda sie zjechac na weekend to na spocie bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko jest załatwione i dopięte na ostatni guzik. Zejni musi tylko uiścić opłatę i będzie git. Ja niestety nie będę się mógł zjawić bo wypadły nam chrzciny :(.

 

PS. Dominik weź DO bo umowa tak jak mówiłem będzie na Ciebie i babka napewno będzie chciała sprawdzić dokumenty.

 

PS2. Bawcie się dobrze i mam nadzieję, że następnym razem się zobaczymy ;)

 

Pozdrawiam

Gładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i to jest dobra wiadomość. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik skresl z listy moje kobiety, wróce rano z Warszawki i polece sam na chwile,bo póżniej gonimy na roczek Moniki chrześniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik o której zbiórka pod Realem? 11:00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik o której zbiórka pod Realem? 11:00?

kurde,to w sobotę będę musiał se wolne zrobić....w końcu SZEF może......MAX,mogę się z Tobą zabrać?? czy muszę Renię gonić.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to ma z Glinną wspólnego???

hehe,trafne pytanie,ale paszczak ładne lampy miał i koła,jetta..hmmmm słaba,ja miałem ładniejszą .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam, kasa wpłacona, listy już nie aktualizuje bo kto będzie ten będzie, ważne, że sporo na pewno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko

bede pierwszy raz, jaki ekwipunek obowiązkowy należy zabrać??

wiadomo wkupne podstawa a oprócz tego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko

bede pierwszy raz, jaki ekwipunek obowiązkowy należy zabrać??

wiadomo wkupne podstawa a oprócz tego??

 

Żarcie, picie, jakieś tależyki kubki,sztućce najlepiej jednorazowe ,dobry humor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co tam jest grill czy ognisko?? Bo żebyśmy z zoną nie wzieli karkówki a tam bedzie ognisko. :D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest palenisko w budynku (przynajmniej tak bylo przed remontem wiaty ale nie sądze żeby coś się zmieniło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde,to w sobotę będę musiał se wolne zrobić....w końcu SZEF może......MAX,mogę się z Tobą zabrać?? czy muszę Renię gonić.....

 

Jeśli nie będę musiał jechać do Reska, to nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest palenisko w budynku (przynajmniej tak bylo przed remontem wiaty ale nie sądze żeby coś się zmieniło)
Typu kominek-grill, przy tylu osobach trzeba się liczyć z kolejką. Tak że warto coś wziąć na zimno żeby nie paść z głodu zanim dojdziemy do paleniska. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak że warto coś wziąć na zimno

Albo swojego małego grilla bo przy tej liczbie osób będzie spora kolejka na wrzucenie mięcha na ogień tym bardziej że tamtejszy ruszt do wielkich nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szkołe do 12 :( choć myślałem że w ten weekend nie bede jej miał, ale zrobili zjazd...Więc na realu mogę być 12:20 chyba że się trochę urwę wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie startujecie jakaś zorganizowana grupa spod reala tak?? chętnie bym sie doczepił bo "w kupie cieplej" ponoć:P i raźniej, tylko powiedzcie spod którego reala?? na słonecznym tego obok Mc Donalda?? no i o której??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Zejnowski czy after party typu bale robimy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności