Skocz do zawartości
Michal1980

Trzesace sie lusterko wsteczne

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem, ze przy mocniejszym basie, lusterka wsteczne drga jak w duzym Fiacie, co jest bardzo denerwujace. W B5 mialem lepsze glosniki i nic nie drgalo, tutaj przy wiekszej amplitudzie basu, lusterka jest niemal bezuzyteczne. Tez tak macie? Jest kjakis sposob, zeby sie tego pozbyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie to samo, jest na to sprawdzony sposób: zmniejszyć basy:bleble ja jeszcze bym chciał sobie zamontowac głośnik basowy w bagażniku, ale drżenie lusterka mi nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyc basy? To nie wchodzi w rachube:muza I nie, ze slucham nabasionych utworow czy manieczek po 240BPM, ale sluchanie jakiejkolwiek muzyki bez basu to jak lizanie lizaka przez folijke;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mam na standardowych glosnikach i radiu. ciekawe co jeszcze drży jak wstawi sie SUBa:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nic nie drzy nawet jak wezme radio na maksa,mam lusterko z automatycznym ściemnianiem.

Miałem tak w poprzednim passacie jak nieumiejetnie zdjeli lusterko przy wymianie szyby.

Jak zdejmiecie lusterko to w obudowie jest taki wieniec plastikowy wchodzacy na metalowy zaczep(mocowanie do szyby). Wystarczy ten plastikowy wieniec złapac doddatkowa opaska plastikowa albo lepiej taka małą skrecana i problem zdecydowanie powienien sie zmniejszyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To banalnie proste zagadnienie z zakresu fizyki: Przyklej do lusterka jakiś ciężarek albo kawał plasteliny i zakres harmonicznych zrobi sie inny. Wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to jakoś nie przeszkadza, głośno muzy słucham jak jadę sam i wtedy sobie wyobrażam że mam nagłośnienie za kilka klocków:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności