Skocz do zawartości
Marcin4

Przed chipem - co sprawdzic? up sa LOGI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w najblizszym czasie wybieram sie na podniesienie mocy w swoim pasku i chcialbym sprawdzic co sie da zeby nie bylo niespodzianek.

 

Mam kabel kkl, na poczatek sprawdzilem korekcje pompek, wartosci wyszly ok -0.19 , -0.30 , -0.28 , -0.49 wiec pompki chyba zdrowe? bipy mieszcza sie w zakresie 4-11 (tolerancja -30 +30 z tego co pamietam) wiec tez raczej ok, w grupie 018 tez dobrze bo same zera.

 

Jakis czas temu robilem logi dynamicze i tez bylo raczej dobrze - byly male problemy ze sztanga ale po lekkim przegonieniu wszystko jest ok turbo laduje ladnie.

 

Dodam ,ze nie mam wiekszych problemow wydaje mi sie ,ze moc ma dobra zbiera sie niezle i nie kopci ,pytanie co jeszcze sprawdzic?

Edytowane przez Marcin4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co jeszcze sprawdzic?

No pompki masz faktycznie dopieszczone. ;)

Upewnij się czy przepływka nie zaniża wartości.

Sprzęgło rozumiem masz cacy? jak tak to śmigać po wirusa. :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :)

 

Wydaje mi sie ,ze sprzeglo jest w porzadku - w calym zakresie przyspieszen nie ma drgan czy tym podobnych , nie slizga sie , to tyle z moich obserwacji.

 

Na wirusa jade do Inowroclawia mam nadzieje ze 140 kuni peknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na wirusa jade do Inowroclawia mam nadzieje ze 140 kuni peknie

Szkoda że nie wpakowałeś jakieś mocniejszej dmuchawki.

Przybyło by extra kucyków, a turbo wysłałbyś na dożywotnie wakacje (z drinem w łapie i bez potu na czole). :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności