Skocz do zawartości
Mieszkoc

A6 2,5 TDI V6 1999r. opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Tam nie ma łańcuszka tylko jest zwykły pasek... więc z tym 220 to chyba trochę przesadzili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam nie ma łańcuszka tylko jest zwykły pasek... więc z tym 220 to chyba trochę przesadzili...

 

pasek czy paski ? są 2 wałki rozrządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po za tym żadne dobry mechanik w mojej okolicy nie chce się czepiać AKN-a

 

Czyli nie jest dość dobry :)

 

Generalnie z kim bym nie rozmawiał to każdy mówi to samo,czyli nie,nie ,nie opłaca się,psuje się itd. Według mnie to stereotyp bo ktoś coś zasłyszał i nie chce się ładować w sprzęt kupiony u nieuczciwego handlarza-turasa-czy jak to tam inaczej nazwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie jest dość dobry

 

nie tobie to oceniać!

Według mnie to stereotyp

 

kup to zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że nie mnie to oceniać.To jest moje i tylko moje zdanie do którego mam pełne prawo ,a Ty masz prawo się z moim zdaniem nie zgadzać .Poza tym przewrotnie umieściłem uśmiech przy tej wypowiedzi,żebyś tego nie traktował serio ale widzę,że nie potrafisz :) Peace...

 

Kupie to auto ,jeżeli będę uważał ,że jest tego warte i nie martw się Arku,jeżeli kupię to będę Cię informował o wszelkich poniesionych kosztach ,żeby sprawić Tobie dziką rozkosz powiedzenia "a nie mówiłem" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby sprawić Tobie dziką rozkosz powiedzenia "a nie mówiłem"
ok :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszelkich poniesionych kosztach ,żeby sprawić Tobie dziką rozkosz powiedzenia "a nie mówiłem

 

Arek przeżywa teraz dziką ruje swojego kota ( marzec :P) i atakuje kogo popadnie :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności