Skocz do zawartości
genesis

Jak zdemontować fotele przednie

Rekomendowane odpowiedzi

Niby proste pytanie, bo wystarczy je odkręcić, ale z podłogi mi wychodzą dwa kable, jeden się jeszcze dzieli na dwa, więc mam trzy kable w fotelu.

Pierwszy dochodzi do niebieskiej wtyczki, drugi do zapięcia pasów, a trzeci to nie wiem, gdzieś wsiąka w siedzenie albo oparcie.

Nie mam ogrzewanych foteli, ani elektryki, więc tak:

 

-jak odłączyć tego z zapięcia pasów. On wchodzi prost do uchwytu i nie ma tam żadnej wtyczki. Trzeba to rozbierać?

 

-do czego jest ten,który dochodzi do niebieskiej wtyczki?

 

- co z tym trzecim, który gdzieś wchodzi do fotela?

 

Zapewne te dwa ostatnie to do poduszki i czujnika zajętości. Ale jak to poodłączać? Niestety foteli nie mam wykręconych, więc pewno czegoś nie widzę, ale zanim się zabiorę do ich wymiany chciałbym wiedzieć co mnie czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jaki model ?

 

---------- Post added at 17:56 ---------- Previous post was at 17:53 ----------

 

a może to przewód od poduszki bocznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B6. Na pewno któryś jest od poduszki, no ale przecież musi sie jakoś odłączyć, bo dajmy na to chcemy zanieść fotele do tapicera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B6. Na pewno któryś jest od poduszki, no ale przecież musi sie jakoś odłączyć, bo dajmy na to chcemy zanieść fotele do tapicera.
kostki na pewno są albo pod fotelem przymocowane albo schowane pod dywanikiem a przy odłączaniu kostek odpiął bym wpierw aku bo może być wystrzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie znalazłem. U kierowcy dwie, pasażera trzy (zapewne dodatkowo zajętość fotela). Dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej rozpiąć kostki pod dywanikiem.

Odsuwasz fotel do tyłu i masz wszystko jak na dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak z wystrzałem poduszek, bo na forum różne rzeczy piszą w tematach, że trzeba jakąś specjalną nakładkę vas5094, że napinacze itp. Wystarczy odpiąć aku i się nie martwić?

Edytowane przez genesis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, a jak z wystrzałem poduszek, bo na forum różne rzeczy piszą w tematach, że trzeba jakąś specjalną nakładkę, że napinacze itp. Wystarczy odpiąć aku i się nie martwić?
tak wystarczy odpiąć - ale na wszelki wypadek odłącz też + i odpinaj kostki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki torx jest potrzebny do demontażu foteli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności