Skocz do zawartości
blazejtmszk

Radio gra za glosno!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, potrzebuje pomocy z mim radyjkiem, posiadam Alpine 103 BT, wszystko git tylko ze, podpiolem suwboofer pod niego, dostroiłem fajnie wszystkie tony, git pięknie cyka, basik pyka, ale jest za glosno, skala jest do (30volume) a ja slucham tylko na poziomie 1,2,3,4 jest juz za glosno, macie jakies pomysly zeby go troche wyciszyc??? Pozdro.:passatfan

Edytowane przez blazejtmszk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego wyreguluj wzmacniacz na subie no i w radiu powinieneś mieć opcje regulacji suba ... powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko ze nawet bez suba, na seryjnych glosnikach gra za glosno dalej, niewiem dla czego? ale dzieki za porade, moze cos zaradze, dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Niestety nie znalazłem wątków z tematem Radio za bardzo świeci więc podłączam się do tego.

Mam problem z radiem które zbyt mocno świeci nie mam firmowego radia tylko chińską podróbę która za mocno świeci czy jest jakaś szansa żeby słabiej świeciło ? Niestety jest to denerwujące w nocy bo męczy oczy.

Czytałem coś że pomarańczowy kabel odpowiada za światło radio podłączałem sam i niestety pomarańczowy do niczego mi nie pasował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest on opisany ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to jak jest ten kabel opisany na obudowie to wcale nie jest ( nie bardzo rozumiem pytanie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ten żółty co kombinowałeś . Powinien być opisany do czego jest . Jak nie ,to myślę że jak wszystko działa poprawnie to nie ma możliwości ściemnienia podświetlenia . Chyba że można to jeszcze zrobić poprzez ustawienia w radiu . Zobacz instrukcję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli Twoje radio nie ma dodatkowego wejscia przeznaczonego na regulacje podswietlenia (wiekszosc nie fabrycznych niema) to nie bedzie dzialalo z sygnalem regulacji podswietlenia z instalacji Passata (''pin A6 - Beleuchtung (Kl. 58b)).

 

Zostaje tylko ingerencja w radio i dopasowanie pradu diod LED

 

---------- Post added at 12:04 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

 

Koledzy, potrzebuje pomocy z mim radyjkiem, posiadam Alpine 103 BT, wszystko git tylko ze, podpiolem suwboofer pod niego, dostroiłem fajnie wszystkie tony, git pięknie cyka, basik pyka, ale jest za glosno, skala jest do (30volume) a ja slucham tylko na poziomie 1,2,3,4 jest juz za glosno, macie jakies pomysly zeby go troche wyciszyc??? Pozdro

 

instrukcja obslugi strona 17 dopasowanie poziomu subwoofera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma nic takiego w instrukcji więc raczej się nie da postaram się rozebrać je i zniszczyć kilka ledów jeśli będzie na jedną tylko to będzie problem,ale dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze bez suba tez bylo za glosno:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności