Skocz do zawartości
holker

Metaliczny dźwięk wybieraka - Automat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałbym zapytać użytkowników Passków w automacie (bez tiptronica) czy po zwolnienu tego przycisku (zaznaczony na zdjęciu) słychać takie uderzenie metalu o metal? bo chce się dowiedzieć czy to normalne ;-)

03032011025.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może to dwumasa się odzywa bo ten przycisk zapina blokadę na danym biegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie, bo akurat mam to wymontowane i "na sucho" naciskam i tam jest taki mechanizm. Taka zawleczka opada na taką metalową część i to się tak tłucze i zastanawiam się czy to dobrze czy może brakuje jakiegoś wygłuszenia ;-)

 

dokładnie działa to tak, że po naciśnięciu przycisku element zaznaczony czerwoną strzałką idzie do góry i zwalniając przycisk leci swobodnie na dół i uderza o element zaznaczony zieloną strzałką

03032011026.th.jpg

Edytowane przez holker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie nie, bo akurat mam to wymontowane i "na sucho" naciskam i tam jest taki mechanizm. Taka zawleczka opada na taką metalową część i to się tak tłucze i zastanawiam się czy to dobrze czy może brakuje jakiegoś wygłuszenia ;-)
[attach]47312[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wygłuszenia to tylko jakaś gąbka tylko jest, ja u siebie nie zwróciłem uwagi na to że pstryka, zauważyłem dopiero po demontażu wybieraka. Jak byś coś od wybieraka lub automata potrzebował to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie nie zwróciłem uwagi na to że pstryka, zauważyłem dopiero po demontażu wybieraka

czyli rozumiem, że u Ciebie też jest taki odgłos?

jakbyś mógł to wstaw zdjęcie "środka" wybieraka to sobie porównam czy jest tak samo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie mam takiego odglosu bo mam manualna skrzynie, wybierak lezy w piwnicy wiedz jutro podesle ci foto. daj maila na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności