Skocz do zawartości
lucki

9a blos problemy :(

Rekomendowane odpowiedzi

I cały urok k-jetronika znika przez miser, porażka,

pracuję nad tym,będzie digi +stag300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge się juz wypowiedzieć bo poustawiałem 9a na blosie i... jest ok. Salanie w normalnej jezdzie miejskiej 14l. Podłaczone kompensacja przed blosa, ryrka z krokowca za blosa i ustawione obroty na 900-1000. Oczywiście auto jest odpalane na pb a jesli jest jeszcze gorące pale go na lpg.

 

 

mam tylko jeszcze jeden mały problemik, mianowicie po przejściu z pb na lpg i przejechaniu kilkudziesięciu metrów mam wysokie strasznie obroty (2000) wyłączę silnik włączę i juz normalka. Wczoraj waliłem trasę z Wrocławia do Opola (ok 100km) i nie było żadnego falowani itp, ale na światłach musiałem zgasić i odpalić ponownie. rMiał ktos z was taki przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba miałem.... Pomogła kalibracja przepustnicy.

Czy można wymienić silniczek krokowy w instalacji lpg??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha , Ci gazownicy co boją się mech.wtrysku w 9a i podobnych , to SA do niczego- - ja mam pierwszą gen. na śrubie w 9a i śmiga bez problemu.Trzeba umieć założyć.Dam foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście... ja mam tez I gen + blos. Juz wszystko wyregulowane. Obroty równo 950, zapiernicza bdb. Spalanie 12L w mieście !!!! Do tego mam założony Stop k-j firmy AEB.

 

a tutaj filmik dla niedowiarków:

 

LPG

[ame]

[/ame]

 

PB

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej się potwierdza cały urok k-jetronika poszedł na wolne, tylko 3-gen, wszytko inne to półśrodki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności