Skocz do zawartości
radek777

jak pozbyc sie zapachu mleka z tylnej kanapy

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy rozlało mi sie pie.... mleko na tylna kanape:debil ,zdemontowałem kanape do wanny w wode i proszek suszyłem przez 4 dni i smierdzi dalej mleko i wilgoc w gąbce POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy rozlało mi sie pie.... mleko na tylna kanape:debil ,zdemontowałem kanape do wanny w wode i proszek suszyłem przez 4 dni i smierdzi dalej mleko i wilgoc w gąbce POMOCY
spróbuj chemicznie lub wymień lub kawskiem cytrynowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu kupuj nowa kanape,z ta nic nie zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed wyrzuceniem oblej ja kawa i wypierz, kawa o dziwo moze pomoc

 

---------- Post added at 00:55 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

 

a moze poczytaj tu:

 

http://megane.com.pl/megane-ii-phi-jak-usunac-zapach-na-fotelu-po-kocie-vt23738.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy rozlało mi sie pie.... mleko na tylna kanape ,zdemontowałem kanape do wanny w wode i proszek suszyłem przez 4 dni i smierdzi dalej mleko i wilgoc w gąbce POMOCY

 

nie panikuj kolego,jedz do jakiegos konkretnego zakladu gdzie piora tapicerke samochodowa.Widze ze probowales domowym sposobem ale to za malo.Mleko wsiaklo ci do gabke i bez pozadnego sprzetu jak "odkurzacz pioracy' nie wyciagnesz tej smierdzacej wilgoci z tej nieszczesnej gabki.Poprostu wyczysciles tylko material z zewnatrz ale w gabce pozostalo reszte czastek mleka i nawet po wysuszeniu bedzie ci smierdziec.

 

Jak bedziesz w zakladzie,popros kolesia co bedzie pral aby uzyl ci zapachowego koncentratu do prania tapicerki badz doda jakis zapach w plynie do koncenteratu.Tylko aby nie byl tlusty.

Wytlumacz mu co sie wylalo,jesli koles naprawde wie co robi to pozbedzie sie problemu.

 

 

niesluchaj tekstow abys odrazu kupowal nowa kanape,sam kiedys za mlodu pralem tapicerke w samochodach,glownie robilem auta pod sprzedaz i wiem doskonale,ze da sie to pozadnie wyprac.

 

ja kiedys uzywalem takiego sprzetu i sprawdzal sie znakomicie.

http://allegro.pl/karcher-puzzi-100-odkurzacz-pioracy-i1459747989.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego żadne pranie ci tego nie wyciągnie, dobrze ci radzą kup kanapę, jeśli teraz czujesz zapach to pomyśl co będzie w lecie. Wiem z doświadczenia, ze tego nie idzie wytępić. Zapłacisz za czyszczenie a na koniec i tak sam zdecydujesz o zmianie kanapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup drugą - będzie taniej i skuteczniej niż kilkakrotne pranie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za słabo coś moczyłes w tej wannie bo powinno pomóc, jakis dobry płyn do prania lejesz i wyciagasz samą gąbke ze stelaża , moczysz ją w płynie z woda i wykrecasz, kilkakrotnie, potem jakis plyn do płukania i to samo.

 

raz prałem vectre z rozlanym mlekiem w lato, to gosciowi wieczorem sie rozlalo a o godzinie 11 nastepnego dnia u mnie był to jak słońce sie oparło to taki smród w aucie ze trzeba bylo z otwartym oknem jechac:D

wystarczyło porzadnie namoczyc tapicerke z płynem do prania i odciagnac odkurzaczem piorącym, smród zniknał i sie juz nie pojawił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem podobny temat-mi rozlala się paletka jaj.Dużo wody i odsysanie.I najważniejsze :

1.http://www.ecodor.pl/Sklep/vmchk/EcoCar/View-all-products.html

2.http://www.vitoparsklep.pl/produkt-1-1-Vitopar_AUTO_spray_500_ml-Vitopar_AUTO_500_ml.html

Życzę powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego żadne pranie ci tego nie wyciągnie, dobrze ci radzą kup kanapę, jeśli teraz czujesz zapach to pomyśl co będzie w lecie. Wiem z doświadczenia, ze tego nie idzie wytępić. Zapłacisz za czyszczenie a na koniec i tak sam zdecydujesz o zmianie kanapy.

 

mylisz sie kolego,pralem juz kiedys auto po mleku,bylo lato i potwierdzam ze straszny smrod ale po mojej ingerencji zapach byl bubble gum.3 miechy pozniej we wrzesniu przyjechal i 100zł napiwku za dobra robote.Tylko trzeba umiec prac i miec dobry sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności