Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz co oferuja pobliskie hurtownie bo to będzie miało głowny wpływ na to co bedziesz oferował.

Nie pchaj się w pasty koloryzujące bo bedziesz musiał kupować cały asortyment. Wystarczy pasta tempo i jakiś wosk od sonaxa. Szampon do mycia z woskiem lub bez.Ja uzywam bez wosku i do tego daję wosk na mokro od CARVALET efekt dobry auto się błyszczy i woda łatwiej się wyciera. Jakaś ircha do wytarcia.coś do mycia jedni myją gąbką a inni szczotkami..Do tapicerki popularny jest PLAK którego można stosować na zewnętrzne plastiki również.Mozesz mieć w ofercie tez coś nie w spraju Do wewnątrz ściereczki nawilżające tez są dobre(ja je stosuję) Czernidło do opon w spraju. Jeżeli chodzi o inne rzeczy typu jakieś płyny do mycia ostrych zabrudzeń to z firmy TEZZI ale to juz musisz sam wyczuc rynek w okolicy Twojego sklepu

Edytowane przez pawel1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego do polerki używam pasty G3 i później wosk, efekt bardzo dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego do polerki używam pasty G3 i później wosk, efekt bardzo dobry

Jasne ale nie każdy to zna i nie każdy umie to stosować. Mówimy tu o kosmetykach do stosowania przez amatora. Jak ktoś nie wie jak użyć Farecla G3 to zamiast wypolerować to sobie lekko zmatuje . Takiemu amatorowi Tempo starczy i nie narobi szkód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam środków firmy SONAX. są to dobre środki w dobrej cenie. do tego możesz zainteresować się różnymi PLAK-ami (czy jak to się pisze), pastami TEMPO oraz innymi dobrze znanymi przeciętnym użytkownikom wyrobami. Nie każdy będzie chciał kupić wyroby drogich i renomowanych firm, bo porostu szkoda mu pieniędzy lub nie zdaje sobie sprawy z dramatycznej różnicy jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sumie to masz racje kolego, sam widziałem jak kolega wypolerował swój samochód, ze zamiast połysku miał zakola a słośce odbijało się w 5 punktach np na masce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie najlepszym rozwiązaniem są produkty typu - PLAK, SONAX, TEMPO,MOJE AUTO, AUTOLAND, K2, CARPLAN LUB SIMONIZ- są to produkty znane i w przystępnych cenach. Przeciętnemu kowalskiemu śmiało wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ShiningCar

Jeśli jesteś zainteresowany, posiadam w ofercie kosmetyki światowych marek.

Poorboy's, Collinite, FinishKare, Wolfgang, Duragoloss, 303, Bilt-Hamber, Manzerna, Optimum, Mothers, Grit Guard, Lake Country, Autosmart, Detailer's Pride, Glass Science.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności