Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

taki jak tu

 

dc05be56c75c4655med.jpg

 

 

0acb490920d4aeacmed.jpg

 

Kolor ten sam stan powiedzmy że nie agonalny do uratowania w tym kolorze co na fotce. Dla obrtych w necie i czas mających jak by ceny blacharki ustalili a mianowice

 

błotniki przód

 

klapa

 

klamki

 

konsola - bo oklejona na czerwono

 

progi

 

pas tył

 

cena nie kosmos warunki do zrobienia mam ale nie mam czasu na szukanie części a bym to w ramach odstresowania odp.... jak fiata

 

jak ktoś ceny ustali to kupie i odrestauruje wynalazka

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foto mi nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
foto mi nie działa

działa działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że szczena mi opadła bo bagażnik sie otwiera a szyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacu popatrze u mnie w domu jakie ojciec ma części i czy nie wyrzucił.Bo kiedyś miał identycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto jest w miarę kpl tylko wymaga remontu blacharskiego nie chce go brać a potem szukać blach i elementów jutro jak bam rade porobie fotki i wkleję. Jak go nie wezmę to pójdzie na żyletki i będzie po B1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek ale ty to sprzedajesz czy jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek ale ty to sprzedajesz czy jak ??

 

JAcek chce kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsio jasne. Do kupię przeniosłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wsio jasne. Do kupię przeniosłem.

Jacek chce kupić ale ma takie na oku. Przecież napisał:

Jak go nie wezmę to pójdzie na żyletki i będzie po B1.

I napisał że chce opinii i wyceny renowacji... Czy to takie niezrozumiałe?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałe w czym problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiałe w czym problem ?

Jacek chce zasięgnąć opinii i wyceny. Nie chce kupić jakiegoś tam egzemplarzu, nie szuka oferty auta bo ma jakieś na oku, zrobiło mu się go szkoda bo może iść na żyletki więc chce go kupić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko to do dyskusji o motoryzacji damy ;) Jakoś nie zajarzyłem sensu wątku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy spoko dziś oglądałem stoi takie auto klient che śmieszną kasę w porównaniu z ebayem ale trzeba sporo zrobić, zapytałem o blachy i tapicerkę bo chodzi mi o dostępność części. Warunki mam do remontu/odrestaurowania a myślę że jak kupie 10 szczotek drucianych to ekipa podkarpacko/świętokrzyska go do malowania w sobotę przygotuje.

 

125 stało na złomie na szczęście nie wyrejestrowane w 2004 zrobione i nadal wygląda tak

 

58f8a12e2fd1b0c5.jpg

 

wiec i tego myślę że zrobię oczywiście silnik mocniejszy

 

ja i w tym

 

f86d81ad75c2b370med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślę że jak kupie 10 szczotek drucianych to ekipa podkarpacko/świętokrzyska go do malowania w sobotę przygotuje.

sam bym się wybrał jakby mi termin spasił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys myslalem nad zrzuta forumowa na jakiegos starego grata do odrestaurowania i zarejestrowania go jako pojazd zabytkowy, nie musi to byc vw, moze to byc np warszawa lub jakikolwiek woz ktory robi wrazenie - najlepiej lata max '50.

mozna kupic za grosze fajne egzemplarze, renowacja zajeliby sie fachowcy w odpowiednich dziedzinach, ktorych na forum jest sporo. wraz z naplywem (od forumowiczow) czesci, materialow potrzebnych do remontu i kasy, kompletowaloby sie co potrzeba i w wolnych chwilach remontowalo.

pomijajac kwestie samego remontu ktore by byly do dogadania miedzy zainteresowanymi, finalem remontu mogla by byc np aukcja charytatywna, z ktorej srodki pomoglyby potrzebujacemu forumowiczowi (chore dziecko itp) lub komukolwiek innemu, lub po prostu wizytowka na spotach itp.

 

chociaz wiem ze dla wielu to hobby i sama przyjemnosc - oczywiscie osoby zajmujace sie wozem (wg mnie) powinny dostawac jakas forse za fatyge zeby nigdy na te piwko przy pracy nie braklo.

 

jezeli chodzi o kase - nie wiem ilu jest aktywnych uzytkownikow i jakie sa mozliwosci pieniezne, ale mysle ze gdyby ochotnicy przelali po 3zl miesiecznie (koszt 1 piwa) na szczytny cel - uzbieralaby sie spora kwota na remont. sa tez tacy ktorzy podarowaliby od czasu do czasu 20zl 50zl albo i wiecej.

 

mialem napisac juz 2 lata temu taki watek (kto wie, moze by cos z tego bylo) ale pewnie skonczylby tak: "nie postawiles kropki nad i - kosz", "w latach 50 nie bylo passatow - kosz", "(tu wstaw swoj tekst) - kosz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol, taki pomysł już był i upadł, pomyśl dlaczego... ;)

Jacek, bierz i się nie zastanawiaj, później takiej okazji może nie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemol, taki pomysł już był i upadł, pomyśl dlaczego...

 

no nie wiem, kasa? nie spotkalem nigdy tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem i przypomnialem sobie ten temat jednak ale nie czytalem pozniej odpowiedzi.

 

moje zdanie na temat tamtego watku: szefostwo tego forum to gorzej jak baby. nie da sie, bedzie awantura, a jak sobie to wyobrazasz, itd........

 

nawet nie zaczeliscie a wiecie jak bedzie. to forum passata na ktorym jest duzo ludzi - jest duzo kasy, mechanikow i innych specow. problemem jest patrzenie na temat przez pryzmat "m jak milosc", "na wspolnej" i "don fernando brazilian" gdzie zycie opiera sie na samych problemach i nieszczesciach.

 

rozwiazan tematu jest kilka i doszedlby on do skutku gdyby nie te wasze biadolenie.

 

moja propozycja: wyslijcie PW do wszystkich uzytkownikow z pomyslem na zbiorke kasy, zaznaczcie ze musi uzbierac sie kwota XXX na zakup samochodu - jezeli sie nie (az tyle) uzbiera, to wplacona kasa zostaje przelana np komus z forum ktory ma chore dziecko itp. po zakupie fury czas na remont, wszyscy beda wiedzieli ze projekt jest rozpoczety i kasa sie przyda. wiem ze by jej nie braklo.... ze znalezieniem chetnych na pomoc przy remoncie ma byc problem? problemem sa ludzie ktorzy tak mysla, niestety.... mozna zrobic sonde (wiem ze lysy nie wie do czego sa sondy),ktora grupa mechanikow bedzie miala najwiecej osob (w poblizu siebie) chetnych do naprawy i najlepsze do tego warunki, po naprawie mechaniki wybor grupy do lakierowania (lub pozostawienie tej samej) - wiem ze dla moderatorow problemem by bylo przejechac autem na drugi albo najlepiej odrazu dwunasty koniec polski, ale czy dla zainteresowanych bylby to problem? odpowiedzcie sobie sami na to pytanie. jezeli zaden z moderatorow nigdy nie przejechal 500km samemu, to mozna przekazywac sobie woz co 50 km lub prowadzic na zmiane we czterech (we wszystkich przypadkach eskorta drugiego wozu na powrot). chetni by byli - uwierzcie mi. zreszta druga ekipa moze byc tylko kilkadziesiat km dalej. kto wie? tapicer tez by sie znalazl.

 

final zabawy - licytacja na aukcji WOSP, sprzedaz i pomoc finansowa forumowiczom ... lub cokolwiek - wazna dobra zabawa

 

 

a jezeli jestescie tacy miętcy, wspomozcie kolege JACU6X6 - jezeli sobie tego zyczy oczywiscie. wiem ze chlop da rade, dla chcacego nic trudnego

 

 

 

PS - siedza kolo mnie i wrzeszcza cztery baby i pies. nie potrafie sie skupic na pisaniu wiec jezeli cos jest nie zrozumiale - wybaczcie :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności