Skocz do zawartości
YANO

lampy a listwa led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko,kolega NAKONR rozklejał klosze lamp i tu moje pytanie czy nie dało by się tam wstawić,zamontować listew led np.takich:??

http://allegro.pl/listwa-2x35cm-30led-smd-swiatla-dzienne-postojowki-i1467677179.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam takie pytanko,kolega NAKONR rozklejał klosze lamp i tu moje pytanie czy nie dało by się tam wstawić,zamontować listew led np.takich:??

http://allegro.pl/listwa-2x35cm-30led-smd-swiatla-dzienne-postojowki-i1467677179.html

Jeżeli rozkleisz lampe (uwierz mi jest to trudne) to i może się da. Ja uważam do dzis że rozklejenie lampy w 3BG jest niemożliwe - choć warsztaty profesjonalne to robią.

Kolega NAKONR ma B5 - tam jest inny klej, no i się da (opalarka, kuchenka itp.).

Tak czy inaczej homologacji na nią wtedy nie dostaniesz - bajer będzie i tyle.

Problemy z przeglądem, problemy z "władzą" na ulicy. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam takie pytanko,kolega NAKONR rozklejał klosze lamp i tu moje pytanie czy nie dało by się tam wstawić,zamontować listew led np.takich:??

http://allegro.pl/listwa-2x35cm-30led-smd-swiatla-dzienne-postojowki-i1467677179.html

 

I po to nowy wątek??? :doh

 

Da się-ale:

-po pierwsze-ciężko rozkleić lampy w 3BG

-po drugie-po co Ci taki wynalazek...

-po trzecie-te LED'y nie spełniają żadnych norm,tym bardziej nie mają nic wspólnego z homologacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawcie chłopaka w spokoju poprostu chce zrobic wioche (nie obrazajac ludzi ze wsi) ze swojego paska....... wiestuning żondzi...:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zostawcie chłopaka w spokoju poprostu chce zrobic wioche (nie obrazajac ludzi ze wsi) ze swojego paska....... wiestuning żondzi...:lol3

Nie ma się co podniecać i rzucać wsiowym tuningiem,było pytanie padła odpowiedz po to jest forum i tyle bez zbędnych komentarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się co podniecać i rzucać wsiowym tuningiem,było pytanie padła odpowiedz po to jest forum i tyle bez zbędnych komentarzy.

tylko mogłeś zadać pytanie w istniejących tematach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oszpecaj auta tymi "Ledami" na metry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh,jeszcze listwy uzbroic w lampki choinkowe ;) a tak powaznie to jak sie kolego YANO uprzesz to wszystko mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie montować nie zamierzam koledzy wyżej już mnie uświadomili:jasne

ale coś o oszczędzaniu i tak trzeba pomyśleć:-??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz oszcządzac na prądzie to kup z atestami swiatełka dzienne na power ledach, najlepiej 5 ledowe ktore w miarę łatwo idzie wpasowac w kratki, nawet jak się ma halogeny.

ta reszta to badziewie a szczególnie tzw listwy led, chciałes wkomponowac w klosz ok, pomijam aspekt wizualny, ale pomyslałes co bedzie jak jakas dioda sie przepali? bo czesto widze takie poprzepalane paski ledowe imitujace klosze ala "ałdi"....

temat o montazu DRL'ów juz jest.

Edytowane przez KrisT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz oszcządzac na prądzie to kup z atestami swiatełka dzienne na power ledach, najlepiej 5 ledowe ktore w miarę łatwo idzie wpasowac w kratki, nawet jak się ma halogeny.

ta reszta to badziewie a szczególnie tzw listwy led, chciałes wkomponowac w klosz ok, pomijam aspekt wizualny, ale pomyslałes co bedzie jak jakas dioda sie przepali? bo czesto widze takie poprzepalane paski ledowe imitujace klosze ala "ałdi"....

temat o montazu DRL'ów juz jest.

Dzięki kolego tu masz rację pomijając wątek z założeniem a o przepaleniu nawet nie wspominając.Założyć w kratkach nie problem ,było gdzieś opisane na forum .Muszę kogoś poszukać aby to podpiąć aby miało to ręce i nogi i poczekać na cieplejsze dni Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności