Skocz do zawartości
dred007

Bagicz 2011

Rekomendowane odpowiedzi

A propo's policji to miałem w gaciach jak zaczęli sprawdzać wjeżdżające na teren auta, bałem się że za HIDy zatrzymają dowód rej.
Nareszcie mam juz spokój z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżdżąca karetka pogotowia na sygnałach po płycie. Chociaż jak odjeżdżaliśmy to za karetką puściły się 2 auta policyjne, w tym jedna KIA nieoznakowana.

Jak latałem po pasie to oni jeździli z nami :) chyba testowali swoje fury :D na szczęście nie łapali za prędkość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokażcie foty panowie, bo nie wiem czy już zacząć żałować po relacji Jacka czy dopiero za chwilę po obejrzeniu fot
Ja wiem pożałujesz i przed i po. Radek a ty nam się zgubiłeś po drodze. :P My skręciliśmy na Siemyśl a ty poleciałeś prosto. Kup sobie CB to byś wiedział gdzie Zejn skręcił. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem pożałujesz i przed i po. Radek a ty nam się zgubiłeś po drodze. My skręciliśmy na Siemyśl a ty poleciałeś prosto. Kup sobie CB to byś wiedział gdzie Zejn skręcił.

 

Spoko , nie zgubiłem się , poleciałem normalną trasą i cały czas patrzyłem w lustrko czy mnie gonicie ale nie było Was widać :) czasami wolę troszke nadłożyć drogi i polecieć normalną trasą niż ją skrócić i jechać po dziurach ;)

CB mam ale w garażu nie chciało mi sie go dzisiaj montować ale mogę obiecać , że następnym razem założę :)

Dojechałem normalnie , w Nowogardzie na ORLENIE dotankowałem podtlenek gazotu :P wypiłem kawkę i poleciałem dalej , trasa była ok , cało i zdrowo do domu dotarłem :)

Raz jeszcze dzięki za fajnie spędzony czas.

Musimy założyć nowy temat - sztrucle i tuning by TESCO - napewno będzie cieszył się dużym zainteresowaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musimy założyć nowy temat - sztrucle i tuning by TESCO - napewno będzie cieszył się dużym zainteresowaniem
Spoko zaraz powoli wrzucę foty i opiszę nasz spontan-spot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko zaraz powoli wrzucę foty

ja za dużo nie zrobiłem ale też w wolnej chwili wrzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Nowogardzie na ORLENIE dotankowałem podtlenek gazotu
a ja Cię strąbiłem jak wyjeżdżałeś z Orlenu,ps.masz twarzowe okularki..... ja leciałem od szczecina błękitnym B5 kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

J@ceq, tylko raz się ścigałem :) Stałem równo z kolesiem z BMW ( miał ADHD, strasznie nerwowe ruchy, podjeżdżał, cofał, palił w samochodzie, gasił fajkę na szybie), zwolnił spojrzał na znaczek 3,6 z tyłu i już nie podjechał. Później jakaś "usportowiona" Ibiza staneła, koleś zapytał jaki silnik, to mój kolega asekuracyjnie odpowiedział, że 2,0 TDI i koleś chcąc się wykazać stanął bez wahania. No i na szczęście udało się:) Szkoda opon na te wyścigi. Później Was szukałem ale niestety. Troszkę za zimno było i szybko pojechałem do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja Cię strąbiłem jak wyjeżdżałeś z Orlenu,ps.masz twarzowe okularki..... ja leciałem od szczecina błękitnym B5 kombi

no właśnie a ja myślałem że to ŁYSY ale chłopaki już mnie z błędu wyprowadzili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz z 2.0 TFSI się czas ścignąć,z bolidem Andrzeja......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to teraz z 2.0 TFSI się czas ścignąć,z bolidem Andrzeja......

to może ja ze swoją A4 dołącze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał dj-kowal

no to teraz z 2.0 TFSI się czas ścignąć,z bolidem Andrzeja......

to może ja ze swoją A4 dołącze

 

Ooo a my z Dominikiem i Jarkiem w oczekiwaniu na Jacka zastanawialiśmy się z kim Endrju mógłby na kresce teraz stanąć i proszę, znalazły się odpowiednie bryki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko raz się ścigałem

Chciałem Cię odklepać, ale nie zdążyłem bo uciekłeś... a potem... już Cię nie widziałem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to teraz z 2.0 TFSI się czas ścignąć,z bolidem Andrzeja......

Nie ścigam się szkoda bryki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ścigam się szkoda bryki

 

Oj Andrzej - wiadomo że nie dzisiaj czy jutro... ale pod koniec lata już nie będzie Ci tak szkoda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cristiano na pewno będzie jeszcze wiele okazji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cristiano na pewno będzie jeszcze wiele okazji :)

na pewno.. tym bardziej że daleko do siebie nie mamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej a masz DSG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej a masz DSG?
Nie Dominik manuala, ale reszta tak jak u Ciebie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności