Skocz do zawartości
ollek3

Wkład pompy paliwa 1,8t

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kłopot z pompa paliwa 1,8 awt, a mianowicie po wymianie wkładu w pompie w momencie gdy wskaźnik poziomu paliwa zbliża się do rezerwy auto gaśnie po przejechaniu kilku km, im mniej paliwa w zbiorniku tym częściej silnik odmawia posłuszeństwa. po zgaśnięciu i przekręceniu kilka razy kluczykiem auto ponownie odpala na 1 może dwa km

Edytowane przez ollek3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz wodę w baku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam kłopot z pompa paliwa 1,8 awt, a mianowicie po wymianie wkładu w pompie w momencie gdy wskaźnik poziomu paliwa zbliża się do rezerwy auto gaśnie po przejechaniu kilku km, im mniej paliwa w zbiorniku tym częściej silnik odmawia posłuszeństwa. po zagsnięciu i przekręceniu kilka razy kluczykiem auto ponownie odpala na 1 może dwa km
może pompa jest za wysoko lub wkład źle włożony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rozbierałem dwa razy bo też miałem obawy czy oby źle nie złożyłem ale inaczej się złożyć nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czy włożyłeś nowy czy używke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
włożyłem nowy ale zamiennik hiszpański

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wkład pompy, a nie całą pompę? Z ciekawości ile taka przyjemność? Ja zamieniłem całą pompę na VEMO i zapłaciłem 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 zł przez internet Czy ma ktoś jakiś pomysł co się może dziać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt się nie spotkał z takim przypadkiem?:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Źle zamontowałeś w koszu

2.Kosz uszkodzony

3.Zamiennik jednak niebył identyczny , posiada drobne różnice np; przesunięte otworki ,minimalnie inne średnice itp

 

poczytaj tu;http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1108797.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej przy niskim stanie paliwa w baku zasysa ci powietrze którędyś a nie paliwo, może lepiej było kupić całą pompę (używkę ) niż bawić się w rozkładanie i zamienniki. Sprawdź czy jak składałeś pompę jakieś uszczelnienie się nie podwinęło. A może zapodaj jakieś fotki tej pompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

help, nikt mi nie pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego u mnie jak padla pompa paliwowa wymienilem na zamiennik firmy QAP. Problem polegal na tym ze auto tracilo na mocy albo wogole gaslo:/ zwrocilem pompe dali mi kolejna znowu QAP ale inna i dalej to samo:/ WYmienilem na uzywke od passat i problem znikl. MOzliwe ze zamiennik nie odpowiada parametrom oryginalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega frycek550 wymienił na używke orginalną pewnie razem z koszem więc problemu niemiał , a wcześniej zamiennik pewnie w koszu też źle zamontował lub źle był dobrany i stąd te problemy (to tylko przypuszczenia , więc prosze się nie gniewać gdyby co)

 

Od siebie moge dodać iż montowałem tani chiński zamiennik wkładu do kosza w Golfie III i jeździłem bezproblemowo 3-lata poczym auto sprzedałem , mam kontakt z obecnym właścicielem i choć mija następny rok to dalej jest o.k. koszt tego wkładu kiedyś to 89zł z dostawą.

 

A kolega ollek3 dostał już wystarczające wskazówki w tej sprawie i nic tu więcej się już nie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności