Skocz do zawartości
michal83

tylnie drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam powazny problem jak otworzyc tylnie drzwi w b6. otwarcie na klamke nie dziala, a przez glupote przekrecilem zabezpieczenie przed otarciem od wewnatrz. co teraz ma zrobic. czy jest mozliwosc rozebrania klamki od zewnatrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam ten sam problem :(

Znalazłeś jakieś rozwiązanie ? byłbym wdzięczny za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co zastosować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mielke dzieki za zainteresowanie:) ale niestety nie znalazłem rozwiązania mojego problemu:( dodam jedynie że polega on na "zatrześnięciu" (czyli zablokowaniu i braku mozliwosci zdjecia tapicerki) tylnych drzwi w których NIE MA wkładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Mielke dzieki za zainteresowanie ale niestety nie znalazłem rozwiązania mojego problemu dodam jedynie że polega on na "zatrześnięciu" (czyli zablokowaniu i braku mozliwosci zdjecia tapicerki) tylnych drzwi w których NIE MA wkładki.

 

Zaznaczam że tego nie testowałem w twoim przypadku ale podczas wejścia komputerem w testy elementów wykonawczych masz możliwość ryglowania i odryglowania zamka, takim otworzyłem drzwi w kilku autach w których otwieranie zamkiem / pilotem nie pomagało - musisz spróbować !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem zamek mozna odryglowac elektronicznie ale drzwi i tak sa zatrzasniete mechanicznie.mialem taki sam problem przy niedawnych mrozach syn szarpna mocno za klamke iniestety wylamal sie kawalek plastiku z zamka .klamka luzno lata a od srodka blokada rodzidzielska.boczek drzwi trzeba rwac dwie sruby w raczce jedna na dole wczesniej wymontowalem boczek przy siedzeniu jest przykrecony i sciagnolem czesc uszczeki wtedy plaskim srubokretem z wyczuciem wycelowalem w zamek blokady a pozniej dalsza czesc zabawy

 

wyciagnac szybe zdjac blachownice i mamy zamek na wiezchu

w serwisie z nowym zamkiem okolo 500 zl aw ogóle to gebe rozdziawili na taki przypadek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
owszem zamek mozna odryglowac elektronicznie ale drzwi i tak sa zatrzasniete mechanicznie.mialem taki sam problem przy niedawnych mrozach syn szarpna mocno za klamke iniestety wylamal sie kawalek plastiku z zamka .klamka luzno lata a od srodka blokada rodzidzielska.boczek drzwi trzeba rwac dwie sruby w raczce jedna na dole wczesniej wymontowalem boczek przy siedzeniu jest przykrecony i sciagnolem czesc uszczeki wtedy plaskim srubokretem z wyczuciem wycelowalem w zamek blokady a pozniej dalsza czesc zabawy

 

wyciagnac szybe zdjac blachownice i mamy zamek na wiezchu

w serwisie z nowym zamkiem okolo 500 zl aw ogóle to gebe rozdziawili na taki przypadek:

Wielkie dzieki:)

blokade rozkminiłem juz wczoraj ale dokładnie tak jak to opisałes, do zamka niestety narazie nie dotarłem:( [brak czasu] a te 500 stów to niby za co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie 500 a 650 czyli nowy zamek plus robota wczoraj dzwonilem do vw

acha i zeby wyciagnac sam zamek trzeba zdemontowac ramke drzwi ta tylnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z otwieraniem drzwi samochodu za pomocą przycisku otwierania drzwi znajdującego się przy klamce w środku. Przycisk zamykania działa poprawnie i podświetla się po zamknięciu, natomiast przycisk otwierania nie reaguje na naciskanie i nie podświetla się... Czy można to usunąć poprzez zmianę ustawień komputera pokładowego, czy raczej jest to usterka fizyczna?

Edytowane przez Piotr1961
Dokładniejsze wyjaśnienie problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam troche inny problem , u mnie podczas zatrzymania auta i nie wyłączenia silnika nie można od zewnątrz wogóle otworzyć drzwi. może ktoś miał taki problem.

 

nacisnij przycisk otwierania drzwi przy twojej wewnętrznej klamce

 

a w kompie pokładowym ustaw ryglowanie drzwi

chyba że...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tym przyciskiem nie można ich otworzyć

Mam problem z otwieraniem drzwi samochodu za pomocą przycisku otwierania drzwi znajdującego się przy klamce w środku. Przycisk zamykania działa poprawnie i podświetla się po zamknięciu, natomiast przycisk otwierania nie reaguje na naciskanie i nie podświetla się... Czy można to usunąć poprzez zmianę ustawień komputera pokładowego, czy raczej jest to usterka fizyczna?

Edytowane przez Piotr1961
ponowienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michal83 i misza28 miałem ten sam problem od zakupu paska. Szukałem rozwiązań na forach, ale bez skutku. Jakieś 2 tyg. temu udało mi się go rozwiązać w dość dziwny sposób :). Gadałem od dłuższego czasu przez telefon stojąc przy aucie i tak z głupiafranc zacząłem szarpać (oczywiście z wyczuciem) klamką zewnętrzną zablokowanych tylnych drzwi. Tak gadałem i szarpałem i po kilkunastu szarpnięciach drzwi odpusciły i otwarły się. Od razu sprawdziłem - były założone obie blokady rodzicielska (wewnętrzbna) i awaryjna (zewnętrzna). Przestewiłem w odpowiednie pozycje te blokady i od tego czasu klamka przestała chodzić luźno - dostała takiego normalnego opru i mam sprawne drzwi.

 

Gdyby Wam się to jednak nie udało, to przeczytajcie tą poradę:

http://wiki.answers.com/Q/How_can_you_open_rear_door_on_s_reg_Volkswagen_Passat_when_child_lock_is_on_and_door_will_not_open_by_the_outside_handle

 

Nie do końca wiadomo jakiego VW gość ma, ale próbowałem tą poradę zastosować do mojego paska. Niestety nie udało mi się - miałem za duże narzędzia (śrubokręty), ale może Wam się powiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś jak zdjąć korbke opuszczania szyby w tylnych drzwiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis rozebralem siedzenia i tapicerke i uszczelke sciaglem. do zamkam sieglem a nie idzie dojsc do przekretla otwierania awaryjnego dla dzieci.

 

---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 15:56 ----------

 

zajelo mi to 1.5 min. t otwarte zabezpieczenie dla dzieci od srodka.drzwi sie otwieraja. potrzeba rozebrac boczna tapicerke i zdjac uszczelke i dopasowac dzuta by przekrecic zabezpieczenie przy zamknietych drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego z rączką od strony tapicerki należny przesunąć plastikowy pierścień i pierścionek wyskakuje i wtedy jest zwalniana blokada rączki .Rączka wtedy schodzi bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

dajcie mi dokładny opis tej sztuczki, muszę swoje odblokować :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności