Skocz do zawartości
zejnowski

Spot Bilardowy 12.02

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko chłopy a może najpierw na łyżwy a potem na kulki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko chłopy a może najpierw na łyżwy a potem na kulki?

No jak dysponujecie taką ilością czasu to czemu nie:p Wszyscy będą zadowoleni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak dysponujecie taką ilością czasu to czemu nie
Z tego co doczytałem to o 12 na łyżwach. Może 2-3 godz na łyżwach a potem na kulki. Tak głosno myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak głosno myślę.

 

No rzadko ci się zdarza ale rozsądną ta myśl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam też wsioryba tylko... od 2 tyg. temat jest i dopiero teraz kiedy zbliża się termin nagle zmiany, zmiany... Panowie bądźmy dorośli.

Dowiem się o tego bilarda, bo u nas na prawej stronie jest klub...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni ?? to nie było spota z łyżwami ?? Myślałem że ten to kolejny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od 2 tygodni ?? to nie było spota z łyżwami ?? Myślałem że ten to kolejny...

Ciebie jeszcze po weekendzie trzyma? 2 tyg. to też przesadziłem, ale zeszła sobota ;), fakt był z łyżwami, ale nie było nas za wiele i z łyżew wyszedł bardziej spontan niż spot to stwierdziłem, że jeszcze raz co by wszyscy skorzystali zorganizować, tym bardziej, że Jackowa Pani i jeszcze inne matki/żony/kochanki miały ochotę pojeździć, widać się myliłem i znowu chcecie posiedzieć... organizuję bilard, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu? Łyżwy czy bilard? I gdzie ten bilard? Znowu na prawym brzegu? Jeśli tak to słyszałem że gdzieś tam można w snukera pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak to słyszałem że gdzieś tam można w snukera pograć.

No przecież napisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domin ja rzuciłem tylko propozycję. Poprzedni spot to były łyzwy i pizza hut a teraz pomyślałem o zaspokojeniu zainteresowań innych. Rozumiem cię ja bym padł na nerwicę i to wszystko starzy forumowicze. Weź na spocie postaw wszystkim którzy nie podkładają kłód pod nogi a zobaczysz wszystko co zaproponujesz spotka się tylko z akceptacją. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cię ja bym padł na nerwicę i to wszystko starzy forumowicze.

Ja jestem w stanie zrozumieć wszystko jeżeli to nie następuje nagle... teraz wszyscy się obudzili. No szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No rzadko ci się zdarza ale rozsądną ta myśl
Prostuje mi sie cukier stąd rozsądek. Radzę ci też sprawdź sobie to będziesz trzeźwiej myslał i podejmował tylko rozsądne decyzje. ;):D

 

---------- Post added at 15:48 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

 

teraz wszyscy się obudzili. No szok.
To nie szok to samo zycie. Zmiany następują im bliżej terminu. Nic współczuję Dominik. Damianku może pomożesz koledze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce jeszcze do przemyśleń, ale wydaje mi się, że znowu możemy się skusić na łyżwy lub jak pogoda dopisze kulig :), ale to wiąże się z tym, że będzie to znowu Szczecin... jak wcześniej wspominałem łatwiej jest mi organizować coś u siebie na miejscu.

 

Słucham wszystkich...

 

Nie wiem czy pijesz do mnie Dominik ale przypomnę Tobie i innym co było w Twoim poście wcześniej... rozumiem że jak piszesz

Miejsce jeszcze do przemyśleń
to oznacza że nie ma konkretnej podjętej decyzji gdzie będzie zorganizowany spot i w jakiej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przypomnę Tobie i innym co było w Twoim poście

Dobrze zaznaczasz, że było bo tak było, ale wcześniej wszyscy zadecydowali a raczej ta większość, która się wypowiadała, reszcie jakoś nic nie przeszkadzało. Jak już jest konkret to nagle się obudzili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale wcześniej wszyscy zadecydowali a raczej ta większość, która się wypowiadała, reszcie jakoś nic nie przeszkadzało. Jak już jest konkret to nagle się obudzili...

 

Mi się łyżwy nawet podobały, choć pierwszy raz miałem je na nogach ;) Jak wspominaliście że kolejny spot to też łyżwy to nawet mi się to podobało. Ale jakby nie patrzeć była tylko taka propozycja (z kuligu musieliśmy zrezygnować z wiadomych względów) a teraz jak ktoś rzucił pomysł z bilardem, to stwierdzam obiektywnie, że mi się to bardziej podoba niż łyżwy i podejrzewam po wypowiedziach, że nie tylko mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zaznaczasz, że było bo tak było

No i dokładnie mi o to chodzi - jak było tak jak zacytowałem to na ten stan Twojego posta odpisałem jak odpisałem. To że potem zmieniłeś treść pierwszego posta i zaczeło wynikać że to mi nie pasują łyżwy i szukam czegoś alternatywnego - a to mi się już nie podoba biorąc pod uwagę Twój późniejszy post.

 

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

 

Żeby nie było że mam jakiś żal do Ciebie że organizujesz to czy tamto - zaje...ście. Ale jakby pisało jasno wtedy że łyżwy i koniec to napisałbym że przyjadę popatrzeć bo niestety stan zdrowia nie pozwoli mi śmigać na łyżwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak od siebie. Zobaczyłem tytuł który nic nie mówił co mamy robić na spocie. Zarzuciłem że bilard jest ok. To była tylko propozycja. Skoro już było ustalone że są łyżwy to dla mnie mogły zostać. I tak i tak bym przyjechał zobaczyć sie z Wami. Jeździć przecież nie muszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w końcu co to będzie za spot

jeżeli byłyby te łyżwy o 12 lub 13 i tak jak padła propozycja jakieś trzy godziny później kulki to i może ja bym zdąrzył się pojawić

ale to musiałbym mieć konkrety co do godziny i miejscówki

ostatnio mnie nie było a chciałbym zobaczyć te pyski w tym roku :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego tutaj dyskutujemy, żeby razem wspólnie coś wybrać. Problem jest tego typu, że osoby, którym pasowały łyżwy teraz nie piszą czy im pasuje może bilard a może bardziej jednak łyżwy. Skoro nie to trochę osób aktualnie się wypowiadających woli bilard, proszę bardzo skoro w sumie nie będzie i tak większość jeździć... to po co? :) Wystarczyło tylko wcześniej o tym napisać :)

 

Zostaje BILARD i tylko bilard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik czy mam jeszcze raz pisać że nieważne gdzie byle z wami. Jak dla mnie mogą i być łyżwy, może być bilard, może być lot balonem, skok przez płoty itp.Jak nie mam wyjazdów pilnych zawsze i wszędzie. Na łyzwy Jolka wyraziła chęć dlatego chciałbym zobaczyć jak moja stara pląsa. ;) Ale jak będą kulki nie ma sprawy. Jak wszystko razem też nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności