Skocz do zawartości
Gość Moro

DVD Zagłówek -porady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

W media były takie Manta za 500 zł też dwa monitory jeden tzw.matka gdzie można płytę wkładać i wio a drugi możliwość połączenia kablem ,to samo odtwarzane wtedy jest na obu,oglądałem też jakiś hyundaj i inne dziwy ale nie jestem przekonany do firm których nie znam,LG robi tv poszedłem tą drogą ,mimo że pewnie bajerów ma więcej jakaś Manta czy Hyundaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego?http://allegro.pl/przenosne-dvd-manta-dvd-052-usb-divx-f-vat-gw24m-i1425197335.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łaśnie jak to jest z kablami tylko do zapalniczki zasilanie ?Może macie inne sprawdzone pomysły na takie coś

 

Ja zakupiłem sobie takie zagłówki z zaślepkami

 

http://img193.imageshack.us/img193/5056/w002q.jpg

 

Po zasunięciu wygląda to estetycznie. Z zasilaniem poradziłem sobie w ten sposób, że przerobiłem przyciski od wyłączania parktronika (z Sharana) i wtyknąłem je w oryginalne miejsca podgrzewania tylnych foteli. I włączam zagłówek, który akurat chcę włączyć. Nie są włączone na stałe i wszystko wygląda jak w oryginale. Jak zagłówki są wyłączone przyciski świecą na czerwono.

 

http://img256.imageshack.us/img256/610/016fy.jpg

 

Oczywiście zasilanie z zapalniczki, ale od środka auta - nic w zapalniczkę nie jest wetknięte!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

bardzo dobrze to wygląda faktycznie też myślałem o takim, ale koledzy mnie przekonali o funkcjonalności sprzętu czyli w domku na wakacjach ,w pracy mogę Sobie pooglądać. Potrzebowałbym jednego jak na razie ;),masz skórkę ja welury ,kiedyś jak fotele wymienię to nad taki rozwiązaniem się pomyśli ,ale przyznaję robi wrażenie dobra robota ,ale to są niezależne urządzenia czy to samo może lecieć na monitorach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale to są niezależne urządzenia czy to samo może lecieć na monitorach

 

I tak i tak. Możesz puścić niezależnie (wtedy słuchawki wskazane) albo na obojętnie którym możesz puścić film, a drugi ustawić w tryb AV i leci to samo. Czasi z Martinem mi wczoraj sprzęgali zagłówki - mogą potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

jakie koszta ? a i ze stacji radia masz starowanie czy tylko zagłówki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wpiąć powiedzmy w obwód DVD i oba zagłówki dać na AV. I wtedy grają to, co ty chcesz. Będę tak kombinował. Niemniej zagłówki włączane są przez pasażerów pilotem albo ręcznie. Można je sprząc razem i jednym pilotem obsługiwać, albo ustawić piloty na IR a/b i obsługiwać każdy z osobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności