Skocz do zawartości
Luke

polowki, t-shirt-y - szybka decyzja, zamówienie, odbiór na zlocie lub wysylka

Rekomendowane odpowiedzi

Luke moją koszulkę możesz mi wysłać dopiero około 18.07 bo jurto wyjeżdżam do polski i dopiero po 18 będę z powrotem a jak znam życie to mój listonosz i tak jej nie wepcha tylko odrazy awizo wypisze i będzie leżeć na poczcie. Ale z drugiej strony jak wszystkie na raz wysyłasz to nie będziesz się tylko z moją latał zresztą zrób jak chcesz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, poczekam. daj znać jak wrócisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powysyłane, dajcie znać jak dojdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Lucke koszulki i wlepy przyszly 10 min temu :D Dzieki wielkie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszły i do mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie tez lecz koszulka kevina miala byc XS a przysla S

trudno zalozy za jakies 5lat sobie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc luk polo dotarlo dzis, z koloru i wyszycia jestem zadowolony ale z tego co na rekawie jest to :wkurzony nie tu zapodalem linka o co mi chodzi? http://imageshack.us/photo/my-images/843/05072011069.jpg/ a zapomiales chyba bo jeszcze prosilem cie o duzego bialego linka? a jak z reszta poundow?daj znac dzieki

Edytowane przez ROMEO80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie widzialem ale zona meldowala ze doszly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
apomiales chyba bo jeszcze prosilem cie o duzego bialego linka? a jak z reszta poundow?daj znac dzieki
przepraszam zapomniałem, dośle w krotce.

pieniądze dzisiaj odeśle

co do nicka, nie wiem jak to się stało, ale mogę tylko przeprosić

 

do mnie tez lecz koszulka kevina miala byc XS a przysla S

trudno zalozy za jakies 5lat sobie

wyjaśnię to i dam znać Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepraszam zapomniałem, dośle w krotce.

pieniądze dzisiaj odeśle

co do nicka, nie wiem jak to się stało, ale mogę tylko przeprosić

 

 

oki co do nicka moge wybaczyc tak troche zona cos wykombinuje z tym ale jak mi nie podeslesz bialego linak to juz nie podaruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja M tez doszla a miala byc L. trudno zona bedzie nosic:(

tzn wszywka jest L lecz po zmierzeniu wymiarow ktore byly podane w opisie wychodzi ze M.

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj oj jakas lipa sie porobila

 

---------- Post added at 19:09 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

 

jacenty czyli nie pochodzisz w nowej pomaranczowej polo?:lol wielka szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja M tez doszla a miala byc L. trudno zona bedzie nosic

tzn wszywka jest L lecz po zmierzeniu wymiarow ktore byly podane w opisie wychodzi ze M.

to jak się mierzyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

1. Wszystkie jakieś reklamacje piszcie do mnie bo to nie wina luke tylko moja a dokładniej hafciarza! Także luke nie jest tutaj niczemu winien

2. Zamawiałem razem z waszymi ponad 50 koszulek no i zdarzaja się pomyłki typu właśnie nie do końca dobry nick u Romeo

3. jacenty zamawiałeś koszulkę L i taką dostałeś, wymiary w cm są podawane raczej teoretycznie zbliżone, żaden producent koszulek nie poda Ci dokładnych wymiarów bo proces technologiczny tych koszulek na to nie pozwala...

 

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

 

do mnie tez lecz koszulka kevina miala byc XS a przysla S

trudno zalozy za jakies 5lat sobie

Tutaj małe niedomówienie, koszulek XS nie ma a producent podaje, że są, ja myślałem, że koszulka ma być dla kobiety lub małego faceta... dla dzieci są koszulki typu Junior, stąd problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no pisalem zeby byla jak najmniejsza

ale jak pisalem maly bedzie mial do ubrania za 5lat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc do mnie tez doszło dzisiaj wszystko ok tylko nick miał być IWAN a jest IVAW ale pomyłka do zaakceptowania pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie...

1. Wszystkie jakieś reklamacje piszcie do mnie bo to nie wina luke tylko moja a dokładniej hafciarza! Także luke nie jest tutaj niczemu winien

2. Zamawiałem razem z waszymi ponad 50 koszulek no i zdarzaja się pomyłki typu właśnie nie do końca dobry nick u Romeo

3. jacenty zamawiałeś koszulkę L i taką dostałeś, wymiary w cm są podawane raczej teoretycznie zbliżone, żaden producent koszulek nie poda Ci dokładnych wymiarów bo proces technologiczny tych koszulek na to nie pozwala...

 

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

 

Tutaj małe niedomówienie, koszulek XS nie ma a producent podaje, że są, ja myślałem, że koszulka ma być dla kobiety lub małego faceta... dla dzieci są koszulki typu Junior, stąd problem.

wiesz ja do luka pretensji nie mam,bo nie moge miec no chyba ze ma na chcie kilku chinczykow i zle wychaftowali:haha

 

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

 

tak wiec tylko zostaja pretensje do goscia co to robil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacenty czyli nie pochodzisz w nowej pomaranczowej polo? wielka szkoda
bede mial wieksza motywacje zeby schudnac ale na dlugosc bedzie i tak chyba z krtotka

 

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

 

to jak się mierzyłeś?
mierzylem polo w ktorym chodze na co dzien i wymiary idealnie pasowaly do L wedlug wymiarow z 1 posta

 

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

 

bo to nie wina luke tylko moja a dokładniej hafciarza! Także luke nie jest tutaj niczemu winien
kolego to nie poldlega zadnej dyskusji. jestesmy na tyle rozumni zeby nie winic Luka za to nieporozumienie. nie lubie pisac w imieniu innych ale chyba nikt nie bedzie mi mial tego za zle

 

---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

 

jacenty zamawiałeś koszulkę L i taką dostałeś, wymiary w cm są podawane raczej teoretycznie zbliżone, żaden producent koszulek nie poda Ci dokładnych wymiarów bo proces technologiczny tych koszulek na to nie pozwala...
w takim razie mozna byloby dodac ze wymiary sa zblizone i nie nalezy sie nimi sugerowac w 100 % co wlasnie ja uczynilem.

z ciekawosci wymierze ta koszulke i napisze jakie byly roznice. na moje to nie bedzie kilka cm a raczej kilkanascie a to sporo.

 

Nie zywie do nikogo zadnej urazy a juz w szczegolnosci do Lukasza. luke mozesz spac spokojnie :lol

 

Mam nadzieje ze zona bedzie zadowolona, a ja sobie nastepnym razem kupie XXL.pozdrawiam

 

chafciarzowi polecam nauke alfabetu raz jeszcze bo widac nauka poszla w las :haha

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi koszulka doszła dziś :) i jestem zadowolony :) pozdro i dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja koszulka też doszła to znaczy ja do nie dojechałem. Przyjechałem w poniedziałek wieczorem i leżała na progu. Rozmiar ok. Dzięki Luke pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności