Skocz do zawartości
Gość biela

Wersja 1.6 golas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość biela

Witam

 

Co sądzicie o takiej wersji passata, zupełna podstawa, 1.6 bez klimy. Warto się tym interesować czy szkoda zachodu? Czy passat w tej wersji nie straci swojego uroku :)? Ile to w ogóle pali na miejskich korkach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko do Ciebie zależy czy brak klimy i innych dodatków będzie Tobie przeszkadzał w codziennym użytkowaniu. Ja już tak się przyzwyczaiłem do "luksusu", że nie chcę samochodu bez pełnej elektryki i klimy.

...o spalaniu poczytaj na forum.

 

Passat bezwzględu na silnik i wyposażenie zawsze pozostanie pięknym, przeuroczym autkiem :P:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczeze raczej nie interesowac - dajac za auto kilkanascie tys zlotych mozna juz czegos wymagac - eletryka,klima itd. Chociaz z drugiej strony jesli jest Ci to niepotrzebne to kup B3 1.6 tylko ze wspomaganiem :) Ja bynajmniej nie chcialbym takiego samochodu 1.6 i golas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

jozko, ale wszystko kosztuje, nie ma nic za darmo. Do tego golasa za kilkanaście bedziesz musial troche dołozyc jak chcesz mieć luksusy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gorny7
Witam

 

Co sądzicie o takiej wersji passata, zupełna podstawa, 1.6 bez klimy. Warto się tym interesować czy szkoda zachodu? Czy passat w tej wersji nie straci swojego uroku :)? Ile to w ogóle pali na miejskich korkach??

 

co to znaczy podstawowa ? napisz co konkretnie ma

ja nie mam klimy i mi to nie przeszkadza

spalanie w miescie gazu 12,5l/100 trasa 8l/100 .prosty silnik bezawaryjny w ADP w innych. wersjach problemy z wolnymi obrotami

dynamika wbrew pozorom w miarę ,troche mało mocy w trasie przy wyprzedzaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jozko, w 100% popieram Twoje zdanie, wydać kilkanaście tyś pln-ów za golasa ??? raczej bym nie dał można poszukać i potargować i kupić już z dodatkowym wyposażeniem.

 

 

Pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
można poszukać i potargować i kupić już z dodatkowym wyposażeniem

 

raczej duzo nie stargujesz :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafmart

ja tez mialem do wyboru auto gole w benzynie ale rocznik byl o dwa lata mlodszy a wybralem tdi z dobrym wyposazeniem ale auto jest starsze a ja niezaluje bo z wyposazenia korzystam . ja bym jeszcze poszukal na twoim miejscu . pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wyznaje taka zasade wszedzie czy to u mechanika czy dentysty :P Place - Wymagam :)... Jakbym mial swoje kilkanascie tys zlotych ciezko zapracowane i odlozone wydac na 1.6 golego to bym wolal jeszcze dalej odkladac na 1.6 ale juz z lekkim wypasem;) Silnik mozna przebolec - ale wyposazenia raczej nie. Za te pieniazki to chcialbym juz miec silnik kotry za mnie otworzy okna i lodoweczke ktora ostudzi ta strate kilkunastu tys zlotych wydanych na samochod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, kazdy bedzie mial cos innego do powiedzenia w tym temacie.

W moim przypadku nie ma mowy o tak okrojonej wersji wyposazenia. Inna sprawa, ze ja rowniez nie przyjalbym do wiadomosci tak slabego silnika ale to zalezy tez od upodoban kupca. Odpowiednio "grzecznie" dyrygowany silnik o wiekszej pojemnosci/mocy moze zejsc w okolice spalania silnika mniejszego, ktory musi sie bardziej nameczyc by rozpedzic ta mase.

Co nie jest bez znaczenia to fakt, ze odsprzedaz bedzie bardziej skomplikowana i nie dostaniemy odpowiednio tyle gotowki, ile bedzie kosztowal samochod z lepszym wyposazeniem. Aktualnie malo kto rozglada sie za samochodem w podstawowej wersji wyposazenia, glowie bez klimy i elektryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pozostaje pozniej sprawa odsprzedazy - Kubelt ma racje - nawet teraz kiedy sam szukam samochodu do 10tys a mianowicie B4 Benzynka lub jakis ladny japonczyk warunek jest jeden - elektryka i klima musi byc - teraz to juz standart kotrego kazdy wymaga - a jak jest klima to i poduszki i inne udogodnienia - da sie zauwazyc ze nawet jesli sa 2 samochody te same w tej samej cenie jeden z wypasem drugi goly to i tak sprzedany zostanie ten z wyposazeniem - a ten goly? kiedys tez...ale napewno nie za ta cene (czyli jestesmy do tylu) lub jesli trafi sie amator golasow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, kazdy bedzie mial cos innego do powiedzenia w tym temacie.

 

Tu kolega nadmienił bardzo dobre zdanie.Popieram :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Jakbym mial swoje kilkanascie tys zlotych ciezko zapracowane i odlozone wydac na 1.6 golego to bym wolal jeszcze dalej odkladac na 1.6 ale juz z lekkim wypasem;)

 

i tu koledze mogę przytaknąć - pośpiech jest wskazany ale nie przy kupnie auta.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności