Skocz do zawartości
Mietek_85

Potrzebna osoba znająca się na technologii załadunku samoch ciężarowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak jak w tytule, szukam osoby która mogłaby mi pomóc w projekcie jakie dostałem na uczelni a dokładniej pisząc to

 

"Opracowanie szczegółowej technologii wykonywania prac ładunkowych"

 

 

 

9b6e899a0a5c0e3dm.jpg

 

a5b8ffbdb4dfe56bm.jpg

 

może jest tu osoba która siedzi w takim czymś na codzień i dla niej będzie to chwila, tzn krótsza chwila niż miałbym to ja zrobić.....

 

Ogólnie ma być to robione na przykładzie jednego z przedsiebiorstw np które produkuje cement i wozi ten cement w workach na paletach lub coś podobnego.

 

Jeśli znajdzie się takowa to co do warunków też się dogadamy :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cement to ja wożę, ale luzem :D A i tak ładuje go operator ;) Więc nijak nie pomogę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cement to ja wożę, ale luzem :D A i tak ładuje go operator ;) Więc nijak nie pomogę :(
czym ?? Passatem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zajmuje sie zaladunkiem i rozladunkiem roznego rodzaju towarow zarowno mrozonych jak i chlodzonych :) jesli chodzi ci jak wyglada zaldunek towaru na paletach typu euro, przemyslowych, plastykowych, H1, jednorazowych w postaci skrzynek E2 E1 czy niestandardowych czy tez polibloków, jak to wyglada na samej "lufie" w sensie jak taki towar jest ukladany, zabezpieczany, w jakich warunkach transportowany, jak musi byc ukladany by nie przekroczylo ciezaru na osi ciagnącej oraz tylniej to moge ci to opisac :) ale nie wiem czy o to Ci chodzi, bo dosc ogolnie ten temat zalozyles, bez konkretnych pytan :) Jesli napiszesz co potrzebujesz to rano kolo godziny 06.30 moge ci to opisac

 

P.S

 

na skanach ciezko odczytac co tam jest napisane, ale tyle co udalo mi sie odczytac to w duzej ilosci pkt jestem w stanie Ci pomoc tylko prosilbym Cie abys wypisal mi w punktach co chcialbys wiedziec.

 

Na temat skladaowania takich towarow rowniez duzo moge ci powiedziec, o skladowaniu jednowarstwowym wielowarstwowym oraz na jakich wysokosciach mozna dany towar skladowac :)

Edytowane przez Blody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w praktyce to wyglada tak:

 

kierowca: ej, gosciu !! no tak ty z kielbasa !! zaladuj mi 16 palet cementu, tylko szybko bo musze zdazyc do 15 dojechac. ja ide do biura zaplacic

operator widlaka: (zdenerwowany) ^@$!@%*!

 

a w teorii to chyba te skany co podales ........

 

 

czlowiek rodzi sie madry, potem idzie do szkoly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w praktyce to wyglada tak:

 

kierowca: ej, gosciu !! no tak ty z kielbasa !! zaladuj mi 16 palet cementu, tylko szybko bo musze zdazyc do 15 dojechac. ja ide do biura zaplacic

operator widlaka: (zdenerwowany) ^@$!@%*!

 

Bravo :) u nas jest podobnie ale tylko, że jest tak z tymi kierowcami którzy czesto do nas przyjezdzaja i biora praktycznie ten sam towar, wiec jedyne nasze pytanie brzmi "dokąd jedziesz" - bo w zaleznosci czy leci do Turcji, Rosji czy Niemiec lub tez do Kazachstanu :) to zaldunki wygladaja roznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czym ?? Passatem ??
No pewnie! Przecież passat uchodzi za bardzo pojemny i wytrzymały samochód. Niektórzy twierdzą, że to taka VW-ciężarówka :rotfl:

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=971995&postcount=347

kierowca: ej, gosciu !! no tak ty z kielbasa !!
Kulturka... :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, niektorzy to sobie wszystko do serca biora. to byl zartobliwy przyklad jak to jest w praktyce :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za zainteresowanie się tematem ale udało sie zdobyć pracę z poprzednich lat :)

 

Temat można zamknąć

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności