Skocz do zawartości
Gość wojciassu

iPod lub cos podobnego

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze bedziesz musial odpiac zmieniarke, chyba ze zrobisz do niej taki pstryczek elektryczek ktory deaktywuje ja (po prostu odlacza od niej zasilanie) zeby radio moglo rozpoznac podlaczone mp3 jako zmieniarke, bo chyba jest tylko jedno wejscie AUX w radiu. Tak mi sie wydaje, ale moge tylko gdybac bo nie wiem jak to wyglada u Ciebie, bo u mnie zadne chinche z radia nie wychodzi, tylko te ktore podpialem z adapterkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wreszcie mnie zrozumiałeś,a te czincze u mnie to wychodzą z dodatkowej wtyczki obok wtyczki zmieniarki,do której podłączone mam czincze do wzmacniacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gall_anonim_3

Witam

 

Jestem nowy na forum i prosze o pilną pomoc, naczytałem się juz tyle na różnych forach o nawigacji MFD czy MCD że teoretycznie juz wszystko wiem, ale czytając wasze forum nie moge dalej dojść do tego jak podpiąć AUX lub ipod-a do tej nawigacji, ten temat jest juz dość stary dlatego linki nie dzaiłają, prosze was o pomoc powiedzcie mi JAK I CZYM podłączyć AUX i czy da się podłączyć ipoda(znaczy wiem ze się da, ale jak) prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Jestem nowy na forum i prosze o pilną pomoc, naczytałem się juz tyle na różnych forach o nawigacji MFD czy MCD że teoretycznie juz wszystko wiem, ale czytając wasze forum nie moge dalej dojść do tego jak podpiąć AUX lub ipod-a do tej nawigacji, ten temat jest juz dość stary dlatego linki nie dzaiłają, prosze was o pomoc powiedzcie mi JAK I CZYM podłączyć AUX i czy da się podłączyć ipoda(znaczy wiem ze się da, ale jak) prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!

 

rece opadaja, srednio raz na 2 tygodnie sie ktos o to pyta a inny ''madry'' poleca adapter symulujacy CDC.....

 

Navigacje MFD (z B5) i MFD2 (z B6) maja dedykowane wejscie AUX i wystarczy kabelek za pare zlotych.

 

Do Twojego B6 masz np taki:

mfd2-jack.jpg

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do B5 gamma też taki podejdzie bo jak rozumiem koszty znaczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem do navi mfd2 ten przewód i wybrałem aux i w ustawieniach aux audio mam włączone i jak wezmę na maxa to cicho słychać muzykę co jest nie tak?.

Edytowane przez pozycjoner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw

jest już odtwarzacz czytający flac'i? np z pamięci masowych.... nie mówię o CarPC...

Edytowane przez TOMST3R
uzupełnienie zapytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw

jest już odtwarzacz czytający flac'i? np z pamięci masowych.... nie mówię o CarPC...

 

http://www.flac.org/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajdzie sie kos to powie do jakich pinow z tylu radia w ktorej wtyczce podlaczyc kabelki zeby miec aux???

radio rns mfd2 (wersja cd nie dvd)

 

juz dzies czytalem ze mozna w wtyczke 18pin (ktos nawet kupil ten kabelek wlaczyl w radio aux ale i tak mu nie dziala) i ze mozna pod dniazdo quadlock (do zmieniarki chyba) podlaczyc tez aux ale kore piny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności