Skocz do zawartości
zejnowski

Zimowy Spot 22.01.2011

Rekomendowane odpowiedzi

Ci poszlo

 

No i tu jest sedno - poszło - a na łyżwach się jeździ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dobrze poszło :). Dla sebastaiana i jego żonki wielki respekt, ze tak dobrze sobie radzili, dla Artmina ladies również :P

 

20110122046.th.jpg20110122047.th.jpg20110122048.th.jpg20110122049.th.jpg

20110122050.th.jpg20110122051.th.jpg20110122052.th.jpg20110122053.th.jpg

20110122055.th.jpg20110122056.th.jpg20110122057.th.jpg20110122058.th.jpg20110122059.th.jpg

 

Pare zdjatek ode mnie, te co nie wyrazne to nie ja robilem :P

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, moja Julita stwierdziła że jednak za bardzo się boi jeździć - a jak usłyszała że łyżwy to była pierwsza do wyjazdu :D No nic, następnym razem sam pojadę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak usłyszała że łyżwy to była pierwsza do wyjazdu
Ale z domu na spot czy ze spotu do domu? Widzę że spot udany, jak zwykle. Ja zaliczyłem spota na Dolnym Śląsku.. Tutaj spoty odbywają się na zasadzie spotkania bez atrakcji. Miejsce spotkania pod mostem na parkingu. Godzina stania i rozmowy (troszkę zmarzłem). Opiekun w ogóle nie zagląda do wątku a o przyjeździe i spotkaniu z grupą to chyba nawet nie myśli. Nie wiem czy to odległość czy coś innego. A grupa fajna jak to passaciaże. Byli Moro, Blop, Klapek, Bart wro, Cojot, niemor pogadaliśmy i się rozjechaliśmy. Dominik co do spota za 3 tygodnie to chyba znowu mnie nie będzie bo qrwna znowu będę we Wrocku, zaczynają się ferie i wiozę młodego do babci. No cóż znowu mnie się nie uda z wami spotkać. Ale z tobą muszę bo kalendarz chyba już czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale z domu na spot czy ze spotu do domu?

 

Nie no J@ceq - oczywiście że z domu na spot :) Jakby było inaczej to bym się nie przyznał :P

 

Tutaj spoty odbywają się na zasadzie spotkania bez atrakcji. Miejsce spotkania pod mostem na parkingu. Godzina stania i rozmowy (troszkę zmarzłem). Opiekun w ogóle nie zagląda do wątku a o przyjeździe i spotkaniu z grupą to chyba nawet nie myśli.

 

Ojj to żeś teraz zaplusował u Dominika - kalendarz pewnie dostaniesz gratis ;) A tak poważnie to po prostu nasza grupa jest najlepsza pod względem organizacyjnym i atmosfery panującej na spotach :dobrze :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak poważnie to po prostu nasza grupa jest najlepsza pod względem organizacyjnym i atmosfery panującej na spotach
Jeszcze małośląska jest zgrana i fajnie prowadzona przez rainmanna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze małośląska jest zgrana i fajnie prowadzona przez rainmanna

 

Oj tam - musiałeś się odzywać ;) Nasza i tak jest najlepsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadamy się co do daty dokładnej, żeby nas więcej było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik co do spota za 3 tygodnie to chyba znowu mnie nie będzie bo qrwna znowu będę we Wrocku, zaczynają się ferie [...]

Eee hola hola mamy 22 stycznia. Plus 3 tyg to wychodzi data to wychodzi 12. Ferie są na papierze od 14 więc możesz przyjechać na spota w sobote, w niedziele się spakujesz a w pon polecisz do WRO. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witak no widze ze przednia zabawa była no szkoda ze sie nie zjawiliśmy ale sprawy typu domowego nas uziemiły ale na nastepny spocik to juz sie napewno zjawimy ale fotki super no i nie wiedziałem tak duzej chali pod lodogryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq miejmy nadzieje ze ta sytuacja u nas na Zdolnym Slasku sie zmieni i bedzie tylko leepiej.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Bossmana przywiezie to się pomyśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
J@ceq miejmy nadzieje ze ta sytuacja u nas na Zdolnym Slasku sie zmieni i bedzie tylko leepiej.pozdro
Ja myślę chłopaki bo warto się bliżej zaprzyjaźniać zawsze kolega z forum to pomocna dłoń w potrzebie, i o to chodzi.
Bossmana przywiezie to się pomyśli
Pawełku jak widzę ty to na krzywego, ale nie ma sprawy bo na dolnym śląsku jak full zbankrutował to nie macie lokalnego dobrego browara. A myślę że głowa już nie boli po fajeczkach? Zaraz wkleję fotki do waszego regionalnego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

J@ceq

Pawełku jak widzę ty to na krzywego

Zbieram na wakacje :lol
A myślę że głowa już nie boli po fajeczkach?
po 2 miechach niejarania było nie dobrze ;)
Zaraz wkleję fotki do waszego regionalnego tematu.

dzięki

Bosmanek dobry w Rewalu doiłem tylko jego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, EOT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały a czemu nie przez wrzutnik foty dajesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mały a czemu nie przez wrzutnik foty dajesz?

 

Bo jeszcze nie opetalem tej techniki, to jest wyzsza szkola jazdy :). Nie no zartuje, wrzucalem szybko przez cos bo na rano mialem zalke wiec wrzucilem przez imageshacka. A już myslalem ze nikt sie nie przyczepi i dalbym reke, ze napewno nie Ty Andrzej ale dobrze, ze jednak jej nie dalem =).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dalbym reke, ze napewno nie Ty Andrzej ale dobrze, ze jednak jej nie dalem =).

 

[ame]

[/ame]

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wszystko sie zgadza, też bym jej kutwa nie miał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamykam.

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności