Skocz do zawartości
wojta

renault forum

Rekomendowane odpowiedzi

ale po co :?: Jeszcze kreskę dostaniesz :rotfl:

 

Przyjedź na ogólnopolski to wyżalisz się bez konsekwencji :D;)

ja bym sie napil najpierw a potem pozalil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie napil najpierw a potem pozalil :)

 

Innej kolejności raczej nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie napil najpierw a potem pozalil
Innej kolejności raczej nie ma
Chciałem to podeprzeć jakimiś fotami ale musiałbym wkleić wszystkie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie napil najpierw a potem pozalil

 

Bo to trzeba tak na ogólnopolskim

 

przyjeżdzasz pierwszy zaraz zjawia sie kuczlaw i pijemy narzekając że organizatrów nie ma powoli sie wszyscy zjeżdzają z każdym pasuje sie napić i o 16 trzeba iść spać a o 18 budzisz sie i każdy cie wita jak byś dopiero przyjechał :) i pijesz dalej

 

 

edit

zapomniałem wątek jest o renaut

 

a więc tak miałem kiedyś auto tej firmy i byłem bardzo szczęśliwy tylko w momencie jak go sprzedałem więc nawet nie zajże na forum renault coby sie pasek nie dowiedział buahahahah

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo to trzeba tak na ogólnopolskim

 

przyjeżdzasz pierwszy zaraz zjawia sie kuczlaw i pijemy narzekając że organizatrów nie ma powoli sie wszyscy zjeżdzają z każdym pasuje sie napić i o 16 trzeba iść spać a o 18 budzisz sie i każdy cie wita jak byś dopiero przyjechał :) i pijesz dalej

 

 

edit

zapomniałem wątek jest o renaut

 

a więc tak miałem kiedyś auto tej firmy i byłem bardzo szczęśliwy tylko w momencie jak go sprzedałem więc nawet nie zajże na forum renault coby sie pasek nie dowiedział buahahahah

 

mam 6 miesiecy lagune :) 1.9 dci odpukac nic sie nie dzieje zmieniam olej jak czesto sie da ( mam do swojego auta za darmo w pracy tz musz go wymienic na miejscu ) dwumasa zaczyna sie odzywac wiec trzeba ja sprzedawac za 2/3 miesiace jakiemus pakolowi :) niech sie cieszy z bogatej wersji wyposazenia :) koszt dwumasy kpl w angli bliski 1000 funtow czesci :( ale puki co naprawde dobrze sie trzyma zrobilem juz ok 12 tys mil i musze powiedziedz swietne auto za male pieniazki co do picia ja dam rady waze 108 kg przy 193 cm wzrostu tylko mnie zawsze kolo 24 spanie bierze :)

Edytowane przez wojta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do renault .. szkoda gadać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty wieśniaki z Białego, łamiesz wszelki standardy dialogu :lol

 

ty buraku w tym roku nawet zapachu mojego czerwonego kielonka nie poczujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko mnie zawsze kolo 24 spanie bierze
to tak jak mnie :D tylko że u mnie to tak co trzecia dobę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tak jak mnie :D tylko że u mnie to tak co trzecia dobę :D

bez wspomagania nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam słów - załóżmy taki wątek

 

leże i kwicze. :lol Po przeczytaniu całego wątku! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laguna II fajny samochód, bogate wyposażenie, a jak zajefajnie prezentuje się na lawecie. :D

A tak serio do 2005 roku to była porażka jak z B6 a potem coś tam poprawili i prawdopodobnie się zaczął spisywać. Nie wiem co tam u kuzyna ostatnio widzieliśmy się na ślubie jego brata, jakoś 2 ulice przejechał ale na ucho już mi mówił że "sprzedaje ten złom". Szkoda mi Laguniarzy fajowe chłopaki zorganizowali wspólny spot dali sie objechać passatom tak że o miejsce w klasie 1.9 musiałem się ścigać z Łysym. A że to zawziune jak każdy dresiaż musiałem przegrać a jeszcze moder i wówczas łopiekun nie mogłem wygrać. Poza tym nie chciałem widzieć tej zrozpaczonej twarzy. :rotfl:

Tak że reasumując Laguniarze to fajne chłopaki wojta to kiedy stajemy na kresce. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie napil najpierw a potem pozalil :)

To jak najbardziej prawidłowa kolejność. Bo jak juz się napijesz, to żalić się będziesz dzień później, że pod którymś drzewem wyrzygałeś dwunastnicę i prawdopodobnie pies ją zeżarł :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak najbardziej prawidłowa kolejność. Bo jak juz się napijesz, to żalić się będziesz dzień później, że pod którymś drzewem wyrzygałeś dwunastnicę i prawdopodobnie pies ją zeżarł :haha
nie zygam :):)

 

---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

 

Laguna II fajny samochód, bogate wyposażenie, a jak zajefajnie prezentuje się na lawecie. :D

A tak serio do 2005 roku to była porażka jak z B6 a potem coś tam poprawili i prawdopodobnie się zaczął spisywać. Nie wiem co tam u kuzyna ostatnio widzieliśmy się na ślubie jego brata, jakoś 2 ulice przejechał ale na ucho już mi mówił że "sprzedaje ten złom". Szkoda mi Laguniarzy fajowe chłopaki zorganizowali wspólny spot dali sie objechać passatom tak że o miejsce w klasie 1.9 musiałem się ścigać z Łysym. A że to zawziune jak każdy dresiaż musiałem przegrać a jeszcze moder i wówczas łopiekun nie mogłem wygrać. Poza tym nie chciałem widzieć tej zrozpaczonej twarzy. :rotfl:

Tak że reasumując Laguniarze to fajne chłopaki wojta to kiedy stajemy na kresce. :D

nawet zaraz hehheheh tylko ja odciaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zygam
Czyli trzymasz w sobie?
nawet zaraz hehheheh tylko ja odciaze
Spoko to ja dociążę karmą mojego psa bo wtedy tak byłem dociążony, i nie zdejmę bata od CB. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zygam bo staram sie nic nie zmarnowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zygam bo staram sie nic nie zmarnowac
to z tego powodu Danek nie sra!! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest malo wylewny wszystko w sobie trzyma :) czyli sie nie badzie zalil:hurra:hurra:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności